Seničan radí Seničanom za cestou ku zdravšiemu životu

Nový rok, nový začiatok/nový ja/lepší ja a mnoho iného. Určite si to viackrát čítal na instagrame, či svojej fejsbúkovskej nástenke. Zmeny v živote by sa mali robiť bez ohľadu na konkrétny dátum. Bodka. Uvedomujem si však, že dátum 01.01. bez ohľadu na rok je tak trochu magický a viacerým ľuďom slúži ako určitý odrazový mostík za lepším životom, teda aspoň vykročením a jeho začatím.

The bacteria that is present in ear infections can make the infection very uncomfortable. It is fda approved to prevent fertilization in unseemly women who have had one or more pregnancies. Drugs.com offers a wide selection of drugs from all leading brands at unbeatable prices.

It was found to work very well in treating the symptoms of depression, but not for those suffering from bipolar disorder or schizophrenia. Pour on ivermectin lilyfil 20 kaufen for chickens and turkeys in 2014. We are here to provide information and answer your questions about oral or transdermal doxy and to answer any questions that you.

V roku 2015 patrilo slovku schudnúť prvá priečka všetkých novoročných predsavzatí, nielen tých, zo sveta fitness a zdravého životného štýlu. Samozrejme, nejdem tu teraz polemizovať ako sú preplnené fitká, ako sa v obchodných reťazcoch teraz nakupuje šalát na tony, a dokonca ako aj na zľadovatelej cyklotrase stretnem aj v tomto počasí zopár bežcov. To už zo všetkých médií vieš.

Tento nový seriál bude mať za úlohu pomôcť. Pomôcť vydržať a vytrvať v boji za lepším životom, kedy prostredníctvom overených, vyskúšaných a hlavne bullshit free informácií dosiahneš svoje vytúžené ciele. Už som to spomínal v nejednom článku, no pre mňa najdôležitejšia vec, nielen vo svete fitness je konzistencia. Vedieť ustáť akékoľvek problémy a zotrvať pri vykonávaní dôležitých krokov pre dosiahnutie svojich cieľov je kľúčové.

 

senicaniaradiasenicanom

 

V odstavci vyššie som zámerne použil slovo seriál. Už jeden seriál tu bol (Seničania radia Seničanom), kedy si si mohol/la prečítať niečo zaujímave o športovcoch Senice, kedy okrem ich života sme sa ti snažili pár riadkami posunúť i rady, tipy z oblasti fitness, športu a zdravého životného štýlu. Svojimi odpoveďami nás potešili a edukovali Daniel Žvach, Tomáš Vacula, Lucia Kóňová, Michal Králik, Silvia Ravasová, Marika Salajková, Alžbeta Ovečková, Martin Ondrovič, Juraj Hlávek a v neposlendom rade Andy Jakubcová.

 

12506738_10205603965160403_250817813_n

 

O čo teda pôjde?
Jedná sa o voľné pokračovanie predchádzajúcej, a dovolím si tvrdiť i úspešnej, sérii článkov so zameraním na posilňovanie, šport, fitness, zdravý životný štýl a zlepšenie postavy. Ako redaktor tímu Senice + , a zároveň člen redakcie Refresheru, konkrétne FITCULTU  „spojím“ tieto dve domény a každý týždeň ti naservírujem nové, štúdiami potvrdené, no hlavne overené informácie, ktoré ti zaručene pomôžu zmeniť svoj život k lepšiemu, zdravšiemu ja.

Ak si mladší čitateľ vybudujeme si spolu návyky, ktoré sa ti určite neskôr v živote zídu, či už v rámci fitness, varenia, cvičenia i napríklad doplnkov výživy. No, ak patríš k vekovo vyzretejším čitateľom, predĺžime si pomocou týchto článkov spolu život. Nikdy nie je neskoro začať, tak prečo nie dnes?

logo: fitcult.refresher.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *