Podporuj lokálnych #11: Angel Ink Tattoo Studio

Tetovanie dnes už nezdobí iba telá väzňov, či iných vyvrheľov, ale túto kultúru vidíme na ľuďoch naprieč všetkými sociálnymi skupinami. Tí z vás, ktorí majú takisto radi zvuk tetovacieho strojčeka, k tomu trochu príjemnej bolesti a obrázky na svojej koži sa určite potešia. Telo si môžete dať skrášliť v Angel Ink Tatoo Studio v Senici. Či sa už rozhodnete pre konkrétny obrázok alebo zatiaľ iba premýšľate nad motívom, tatér Stenli vám rád poradí. My sme si s ním trochu pokecali, o tom čo ho viedlo k tetovaniu, ako to u neho v štúdiu funguje. Viac sa dozviete z nasledujúcich riadkov. S chuťou do toho!!! 🙂

Začneme obligátnou otázkou, ako si sa dostal k tetovaniu?

Pre mňa to nie je na úvod až tak obligátna otázka, keďže sa ma všetci ako prvé pýtajú koľko tetovanie stojí. (smiech)
Vždy som obdivoval tetovania a piercingy, zároveň som mal vzťah ku kresleniu. Potom prišli prvé kérky, ktoré som si dal urobiť a veľmi sa mi to páčilo. Najprv som začal kresliť a neskôr som skúsil tetovanie. Teraz sa mi môj koníček stal aj prácou.

Je veľký rozdiel medzi kreslením na papier a tetovaním ľudí?

Je to niečo úplne iné. Zjednodušene povedané, ak sa ti nepodarí niečo nakresliť na papier jednoducho ho zahodíš, no s kožou to už také ľahké nie je. Koža neustále pracuje, napína sa, sú na nej rôzne záhyby a samozrejme tu je aj pocit zodpovednosti.

IMG_20170429_180018
Čo je podľa teba dôležité pri práci tatéra?

V prvom rade musíš mať rád ľudí. To je dôležité aspoň pre mňa. Samozrejme by si mal vedieť preniesť predstavy klientov na ich kožu, aby z toho nebolo len nejaké kreslenie podľa šablóny. Rovnako podstatný je aj tetovací strojček, bez neho by to asi nešlo. Ďalej čisté a sterilné štúdio.

Máš nejaké obľúbené motívy alebo štýly?

Nebránim sa žiadnym motívom ani štýlom. Každé tetovanie je niečím iné a ja mám rád pestrosť. Aj na pohľad jednoduchý námet sa dá urobiť zaujímavo a pekne. Prirodzene čím viac môžem zapojiť kreativitu tým ma práca viac baví. Ak je za tetovaním ukrytý ešte nejaký príbeh, potom to nemá chybu.

IMG_20170420_154332

Kto sa rozhoduje pre tetovanie?

Paleta tetovaných ľudí je dnes široká. Zo spoločnosti sa vytrácajú predsudky spojené s tetovaniami a to sa odzrkadľuje aj pri klientele. Rovnako ani vek už dnes nie je prekážkou. Samozrejme spodná veková hranica je 18 rokov, ale horná hranica neexistuje. Dokonca jedna klientka si svoje prvé tetovanie dala ako darček k sedemdesiatym narodeninám a už je objednaná na ďalšie.

Ako mám postupovať, ak sa chcem objednať do tvojho štúdia?

Najprv ma musíš nakontaktovať, či už prostredníctvom facebooku alebo telefonicky, záleží len na tebe. Potom si dáme stretnutie na ktorom mi povieš svoje predstavy a dopracujeme sa ku konkrétnemu návrhu. Nakoniec sa dohodneme na termíne, stačí už len prísť s dobrou náladou a zvyšok nechať na mňa.

Viem o tebe, že si vegán, odzrkadľuješ to nejako aj pri tetovaní?

Samozrejme používam iba farby, ktoré nie sú testované na zvieratách a vlastne všetko v štúdiu je prispôsobené vegánstvu. Žiadna koža ani nič podobné. To, ale neznamená, že tetujem iba vegánom, vítaní sú aj mäsožravci.

IMG_20170323_084848_864

Prezradíš nejaké svoje plány do budúcna?

Medzi hlavné priority určite patrí účasť na tetovacích súťažiach a hosťovania v iných štúdiách. Možno to znie gýčovo, ale chcem naďalej na sebe pracovať, napĺňať očakávania klientov a budovať značku svojho štúdia.

Angel Ink Tattoo Studio
Adresa
Facebook
Instagram

+421 918 023 373

————————————————————–
Podporuj lokálnych #10 Miki Modelle
Podporuj lokálnych #9 Kunowský Majer
Podporuj lokálnych #8 Záhradné Centrum Beňa
Podporuj lokálnych #7 JAM Sport

Podporuj lokálnych #6 Juraj Vandelia
Podporuj lokálnych #5 Jimmy Market
Podporuj lokálnych #4 HappyEnd SkateShop
Podporuj lokálnych #3 Lasičky
Podporuj lokálnych #2 Piváreň u Albína
Podporuj lokálnych #1 Sklep Pub

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *