Koronavírus na Slovensku po okresoch

Aktuálne dáta z národného centra zdravotníckych informácií v súvisloti s aktuálnou pandémiou Koronavírusu na Slovensku. Ak si chcete pozrieť dáta po okresoch treba do okna napísať okres.

Štát si vybral senický internát za miesto nútenej karantény, mesto navrhuje iné riešenie (Aktualizované)

Zadajte svoj okres

Pre Seničanov

Aktuálne z Polikliniky (30.3.2020)

Upozornenie!!! Od pondelka 30.3.2020 sa meria teplota pacientov v poliklinike, vstup je možný len hlavným vchodom od 6:00 – 16:00. Platí pre všetkých okrem záchranky.

Mesto Senica

Užitočné informácie

Pripravili sme pre vás aktuálne otváracie hodiny Supermarketov Kaufland, Lidl, Billa, TESCO v Senici aj s oznamom časov len pre seniorov. Aktuálne otváracie hodiny potravín Jednota v Senici. Čísla na všetky Taxislužby v Senici, ktoré vám môžu doviezť tovar. Aktuálny rozpis MHD Senica, ktorá premáva ako počas školských prázdnin aj s informáciami ako sa správať v MHD. Zoznam reštaurácií v Senici, ktoré rozvážajú svoje jedlo a nápoje. Napísali sme článok ako zabaviť a ochrániť našich rodičov a starých rodičov. Chystáme pre vás aj ďalšie uľahčenia aby ste mali všetky informácie pokope. Chystáme ďalšie prehľady lokálnych prevádzok, ktoré sa snažia a ako tak fungujú aj v tejto krízovej situácií. Veľa informácií nájdete aj na oficiálnych stránkach mesta Senica a na Facebooku Senica Plus, Seničan, SČK Senica a Mesto Senica.

Koronavírus na Slovensku – vývoj šírenia vírusu od sme.sk

Na cyklo bez rúška? Môže vás to stáť 1000 eur.

Otváracie hodiny Supermarketov Kaufland, Lidl, Billa, TESCO v Senici

Otváracie hodiny potravín Jednota v Senici

Ako prežiť koronavírus v izolácii (dôchodcovská edícia)

Ako prežiť koronavírus v izolácii (knižná edícia)