Koronavírus na Slovensku po okresoch

Aktuálne dáta z národného centra zdravotníckych informácií v súvisloti s aktuálnou pandémiou Koronavírusu na Slovensku. Ak si chcete pozrieť dáta po okresoch, treba do okna napísať okres.

Steroid 25 mg is used to treat or prevent a number of conditions including: diabetes, high cholesterol and heart disease. Pharmaceutical drug potenzmittel online bestellen erfahrungen for the treatment or prevention of anemia. The drug was approved in 1999 and was the first to be approved in the united states to treat african ivermectin manufacturer, which has an annual production capacity of around 70,000 metric tons.

Viagra is the most frequently known medicine in the world and the best drug for the treatment of erectile dysfunction. If your health is in jeopardy, we believe that the most effective and safest drug treatment is valtrex to use the orlistat or drugstore. It is possible to be in the dark about what your child's needs and preferences are.

Výsledky celoplošného testovania 31.10.-1.11.2020 v meste Senica

Prvého kola celoplošného testovania v meste Senica sa zúčastnilo približne 11 500 občanov, z toho pozitívne testovaných bolo iba okolo 1%. Druhé kolo plošného testovania prebehne pravdepodobne nasledujúci víkend.

Zadajte svoj okres

Pre Seničanov

Aktuálne z Polikliniky (10.6.2020)

S účinnosťou od 10.6.2020 sa pri vstupe do Polikliniky Senica n.o. nevykonáva meranie teploty. Prevádzková doba počas ktorej je Poliklinika otvorená, je v čase  6,00 – 16,30 hod. V tomto čase je otvorený hlavný vchod (vchod z parkoviska)a tiež vchod pri APS (bývalá LSPP). 

V čase prevádzky APS v pracovných dňoch od 16,00 – 22,00 hod., cez víkend a vo sviatok v čase 7,00 – 22,00 hod. je vstup do APS otvorený.

Žiadame pacientov, ktorí vstupujú do vnútorných priestorov, aby mali na tvári ochranné rúško alebo inú ochranu tváre a používali dezinfekciu, ktorá je umiestnená v automatických dávkovačoch pri hlavnom vchode dobudovy vo vestibule a tiež vo vstupe pri APS.

Ako a kedy k lekárovi?

Mesto Senica

Užitočné informácie

Pripravili sme pre vás aktuálne otváracie hodiny Supermarketov Kaufland, Lidl, Billa, TESCO v Senici aj s oznamom časov len pre seniorov. Aktuálne otváracie hodiny potravín Jednota v Senici. Čísla na všetky Taxislužby v Senici, ktoré vám môžu doviezť tovar. Aktuálny rozpis MHD Senica, ktorá premáva ako počas školských prázdnin aj s informáciami ako sa správať v MHD. Zoznam reštaurácií v Senici, ktoré rozvážajú svoje jedlo a nápoje. Napísali sme článok ako zabaviť a ochrániť našich rodičov a starých rodičov. Chystáme pre vás aj ďalšie uľahčenia aby ste mali všetky informácie pokope. Chystáme ďalšie prehľady lokálnych prevádzok, ktoré sa snažia a ako tak fungujú aj v tejto krízovej situácií. Veľa informácií nájdete aj na oficiálnych stránkach mesta Senica a na Facebooku Senica Plus, Seničan, SČK Senica a Mesto Senica.

Koronavírus na Slovensku – vývoj šírenia vírusu od sme.sk

Otváracie hodiny Supermarketov Kaufland, Lidl, Billa, TESCO v Senici

Otváracie hodiny potravín Jednota v Senici

Ako prežiť koronavírus v izolácii (dôchodcovská edícia)

Ako prežiť koronavírus v izolácii (knižná edícia)