NIGHT RUN 14 – pokus o rekord

V nedeľu 30.8.2015 o 20:30 odštartujeme už 14. Night run. Run for your life. (Nočný beh pre život/voľný preklad) Polhodinka behu pre naše zdravie.

Call your doctor if you have any of the following problems: unusual bleeding problems, swelling of the gums, a very sore throat, trouble breathing or trouble talking. The dosage and dosing interval for paxlovid prescription locator prednisone 10mg tablet price is based on the age of the patient, the severity of the disease, and the physician's judgement. How much does it cost to order amoxicillin over the counter in the usa?

Tamoxifen cost without insurance - the best tamoxifen for women for a good woman. The only way to find out if the dosage Saint-Pierre-des-Corps sildenafil hexal 50 mg is right for you is to talk to your doctor. Get dapoxetine prescription without paying high prescription cost or paying high drug cost at dapoxetine from australia pharmacy.

Každú poslednú nedeľu v mesiaci sa skupinka bežcov stretáva už viac ako rok. Či už to je na námestí, pred DAVom, alebo na cyklotrase. Prší, neprší, sneží, nesneží. Raz nás je viac, raz menej, raz 13 a niekedy aj 80. 10 – 20 skalných, iní prídu sem-tam, iní raz. Najviac ma poteší, keď niekto povie: „Ďakujem, sama by som nikdy toľko nezabehla“ To je NIGHT RUN.

Tento najbližší už túto nedeľu by mal byť špecifický. Chceli by sme vytvoriť rekord a pokoriť magickú stovku. Preto, my skalní, vyzývame všetkých, aby si prišli zabehnúť tých necelých 5km s nami. Každý svojím tempom, urobiť niečo pre svoje telo a svoju myseľ. Štartujeme pred DAVom a končíme na námestí.

Tým, že tam nebudeš sám, bude to motivácia navyše!

Night Run Senica 30.8.2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *