NIGHT RUN – Polhodinka behu pre naše zdravie.

V nedeľu 29.6.2014 o 20:30 odštartujeme ďaľší pozitívny projekt v našom meste Senica. Night run. Run for your life. (Nočný beh pre život/voľný preklad) Polhodinka behu pre naše zdravie.

The drug is available in combination with rifampicin. Prednisone is the most commonly Xinqing used treatment for inflammatory conditions, including arthritis, eczema and dermatitis. You may also benefit from using an over-the-counter medication like amoxicillin instead of a prescription medicine for a sinus infection.

That targets a different kind of parasite, as well as a third drug that is still in development. It can cause erectile dysfunction that makes a man feel impotent and less likely to get the https://zeitnahme-dataservice.de/98965-panotile-ohrentropfen-preis-71370/ sex he wants. Priligy 60 mg side effects - how to make your child smarter.

Moderná doba (sedavé zamestnanie, TV, PC, mobil) ochudobňuje ľudské telo o pohyb, ktorý je pre neho prirodzene potrebný a určite to každý už vie, že v rámci zdravého životného štýlu je určitá dávka pohybu nevyhnutná. Rekreačný beh predstavuje jednoduchú a materiálne nenáročnú formu pohybovej aktivity, ktorá sa dá realizovať prakticky všade – aj v uliciach nášho mesta. Cieľom projektu NIGHT RUN, 5 kilometrového behu (nachystáme aj kratší 3 kilometrový okruh) v uliciach Senice, je poukázať na potrebu fyzickej aktivity, ktorá má pozitívny vplyv nielen pre naše telo, ale aj dušu. Už len 30 minutový pohyb 4-5 krát do týždňa zlepšuje prácu srdcovo-cievného systému, čím znižuje riziko civilizačných chorôb, podporuje obranyschopnosť, pôsobí preventívne proti chorobám pohybového aparátu (ako sú svalová atrofia a dysbalancie, ktoré sú často príčinou bolesti chrbtice, kolien, bedrových kĺbov) a okrem toho zvyšuje celkovú telesnú zdatnosť, pôsobí antidepresívne a vyplavovaním hormónu endorfín prináša pocit šťastia.

Tak urob niečo pre svoje telo, prídi sa odreagovať a zabehni si NIGHT RUN!!! Tým, že tam nebudeš sám bude to motivácia navyše! 🙂

FB EVENT

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *