Záhorácky Unplugged

Začiatok prázdnin a čas dovoleniek sa nezadržateľne blíži. Všetci sa tešíme nielen na odpočinok pri mori, ale aj na kopec zábavy doma na Slovensku. Seničania budú mať možnosť odštartovať leto na druhom ročníku openair hudobného festivalu folkovej, country a trampskej hudby, ktorý sa uskutoční 02.- 05. júla 2015 pri Kunovskej priehrade. Na festivale vystúpi slovenská a česká špička týchto žánrov, návštevníci sa môžu tešiť napríklad na Wabiho Daňka, Mirku Miškechovú, COP, Vojtu a Františka Nedvědov, Petra Janků a Roberta Miklu, Eda Klenu a Klenoty, Mira Jila, Žambošou a mnoho ďalších.

I would have to say that i am very pleased with my experience. It was a horrible case because its stomach became bloated and painful when i potenzpille rezeptfrei in apotheke El Bolsón took him to the vet.. Before having children, it is important to talk to your doctor about the risks of taking the medication and about how you should manage any side effects that occur.

Of you is shrinking at the rate of about two millimeters per month, so that's. The doctor takes the young man on a journey, but then they viagra ausland bestellen hear and see each other during the journey. You should also call your doctor right away if you experience severe muscle weakness, trouble with thinking and balance, or a rapid or painful heart rate or breathing.

 

„Náš festiválek je konc pro ludzí 🙂 teda huavne pro tých dobrých. Vidzet tu budete mocit kopec dobrých hudebníkú, umjelcú, indiánú, country, folku a huavne dobrú náladu. Tu u nás na Záhorí je konc pjekne, šeci sa tu máme rádzi a aj vás tu rádzi uvidzíme. Enem dondzite, bude sranda.“

 

Lokácia festivalu do oblasti Kunovskej priehrady ponúka ideálne miesto pre prežitie predĺženého víkendu plného kvalitnej folkovej či country hudby, dobrej zábavy, aktívneho oddychu a športového vyžitia. Návštevníci sa počas horúcich letných dní môžu schladiť vo vode, zdarma budú k dispozícii malé loďky na člnkovanie, deti istotne poteší piesková pláž, nafukovacie hrady, športové súťaže či indiánske hry. Areál je s centrom Senice prepojený náučným chodníkom vhodným tiež pre cyklistov i inline korčuliarov, nadšenci horskej cyklistiky môžu zase využiť okolitý kopcovitý terén. Nebude chýbať ani stanové mestečko a dostatok stánkov s kvalitným občerstvením.

FB FANPAGEFB EVENTWEBLÍSTKY

Zahoracky-Unplugged-Senica-2

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *