Viera Šusteková s novým CD Moje 2 JA

Viera Šusteková s novým CD Moje 2 JA. Vierka je herečka, speváčka, skladateľka a textárka, ktorá sa v hudobnom priemysle pohybuje už niekoľko rokov. Vydala niekoľko albumov a počas svojej kariéry spolupracovala s rôznymi umelcami. Jej hudba je zmesou rôznych žánrov vrátane folku, country, popu a rocku. Posledný album Vierky Šustekovej „SVETLO V NÁS“ vyšiel v roku 2021. Tento album obsahuje spoluprácu s niekoľkými umelcami ako Míša Leicht /CZ, Tamás Belicza /HU a mnoho ďalších.

Nové CD Moje 2 JA

Tentoraz si prizvala do ďalšieho albumu s názvom „MOJE 2 JA“ ďalších hostí: Allan Mikušek s ktorým naspievala dva duety, Jaro Žigo ml., Peter Michalovič, Roman Ziaťko, Peter Kavický a Richard Bánsky.

Zvuk albumu je fúziou rôznych žánrov vrátane country-rocku, country-popu, swingu  a folku. Album je dôkazom všestrannosti Vierky ako umelkyne a jej schopnosti spolupracovať s inými hudobníkmi na vytvorení niečoho jedinečného a originálneho. Poslucháčov čaká pestrý výber  starších, ale i novších skladieb. Zvuk albumu je odrazom jej hudobnej cesty a ochoty experimentovať s rôznymi hudobnými štýlmi.

Rozhodla sa dať priestor aj svojim hosťom ako autorom hudby. Jej najnovším albumom naďalej posúva hranice country hudby na Slovensku. Vďaka jej hosťom tak vytvorila jedinečný zvuk, ktorý odráža ich umeleckú víziu. Osobné skúsenosti a emócie všetkých zúčastnených zohrali významnú úlohu pri formovaní skladieb a textov albumu.

Toto CD je venované na pamiatku jedného z hostí „Roman Ziaťko“, ktorý náhle skonal začiatkom roku 2023.

spolupráca s Allanom Mikuškom

CD si môžete zakúpiť cez eshop Hudobniny Senica/ OD CIEĽ alebo osobne v predajni. Tiež v Spinaker Hudobniny, v rôznych kníhkupectvách a eshopoch s CD.

Skladby z CD si môžete vypočuť aj online na známych streamovacích platformách. ODKAZ TU

Viac info na www.vierasustekova.eu

Vierku nájdeš aj na facebooku, instagrame, youtube kanál