Tusté Baletky sú už V Zákulisí! Debutový album

Štvorčlenný muzikantský ansámbl z Mesta Snov, v zložení Professor Peters (bicie), Sergio Bajez (basgitara), Branislav Inžinier (gitara, vokál) a Ivan Kostra (rap), vydáva svoj debutový album s názvom V Zákulisí.

Nosič obsahuje dvanásť naživo nahraných a svojpomocne spracovaných autorských skladieb, v ktorých možno nájsť horúce tanečné rytmy aj klasické hip-hopové beaty, chytľavú melodickú basu podporenú temperamentnou rytmickou gitarou, strhujúce texty prezentované vo forme rapu a náznakov spevu, a dokonca aj trochu punku. Na albume je však celkovo trinásť skladieb – opakovanie učiva o poruchách hudobného sluchu je zhrnuté na základe materiálov Dr. Horského v intre, ktoré pri opakovanom počúvaní spôsobuje dočasnú hypochondriu.

Tusté Baletky vznikom prvého albumu definujú svoju tvorbu ako pochodeň kultúry a vkusu, ktorej plameň neustále mocnie. Viac-menej.

CD bude možné uchopiť a nevzdať sa ho už 2. mája 2015 v Kunove na akcii Chiki Liki Tu-a Tour 2015. Od 3. mája bude neskrotne dostupné aj prostredníctvom “onlajn” objednávok. Informácie budú chaoticky a nečakane uverejňované na internetoch, a rôznych nevypočítateľných miestach. Táto správa jest nekonečnou pozvánkou na všetky koncerty Tustých Baletiek pod slnkom. Tešíme sa na Vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *