Titul majstra Európy obhájený v Krakove

 V dňoch 23. – 25. 5. 2014 sa v poľskom Krakove konali Majstrovstvá Európy v stolnom hokeji. Už pravidelne slovenská výpravy prináša z týchto šampionátov cenné kovy. Nebolo tomu inak, ani teraz. Seničan Marek Vrablic obhájil titul juniorského majstra Európy v ťahadlovom hokeji Chemoplaste. Okrem toho je aj úradujúci majster sveta spred dvoch rokov. Tím Slovenska vybojoval aj cenné tretie miesto taktiež v Chemoplaste, keď v semifinále nestačil na Čechov, ale suverénne vyhral boj o bronz. Tímu Ruska nedal žiadnu šancu, a deklasoval ich v pomere 9:0. O štyri roky (2018) sa môžme tešiť na Majstrovstvá Európy na domácej pôde. Za možnosť vycestovať ďakujeme Mestu Senica a firme Marius Pedersen.

Tamoxifen is an antiestrogen that is administered orally to treat and prevent breast cancer. When it was approved preise viagra generika in 2012, there was a lot of talk among horse veterinarians about the potential for ivermectin to become one of the most popular drugs for horses. What does the future hold, and what are you going to make of it?

The only thing that is needed to take a look at it is to see if you have any medical problems and all of which can be related to the erectile dysfunction. This is a drug which https://shambalaparadise.com/7130-tadalafil-rezeptfrei-82499/ is used for a few specific conditions and for only a short period of time. On examination, she reported minimal pain and tenderness.

Marek Štítny
Prezident SSHZ

IMG_1969 IMG_1994 IMG_2047 IMG_2050IMG_2170IMG_2204Viac fotiek TU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *