Ste pripravení na RODEO?!

Uviaž laso, priprav svoje sedlo a nezabudni ani na klobúk. Senická organizácia slobodomyseľníkov, vystupujúca pod názvom NEDBÁM ENT. totiž opäť príde do Fenix Club Senica spraviť poriadny bordel, tentokrát v znamení obľúbenej voľnočasovej aktivity všetkých správnych kovbojov. Ak sa však tešíš na country music a evergreeny, aké hrajú Bratři Nedvědové alebo Michal Tučný, radšej ostaň doma. Open air party RODEO totiž prinesie aktuálnu dávku zahraničného Trapu, R&B a taktiež menšiu ochutnávku z domácej rapovej produkcie. O hudbu sa totiž rovnako ako počas Spring Brejku postará ADERAL a ako hosť vystúpi dvorný beatmaker CBG, Special Beatz, ktorého si naposledy mohol stretnúť v Senici na koncerte Haha Crew x Pil C.

11227868_683821848419660_7397419608573452024_n

Zinc helps us to digest food and digest our food, so that the vitamins, minerals and essential amino acids are all released into the body. I was wondering what i should take with it https://figand.com.pl/59755-kann-man-viagra-einfach-so-in-der-apotheke-kaufen-68759/ to avoid any unwanted side effects. Prednisolone 5mg tablets buy online, how to buy cheap steroids online.

Flood out of your closet and your body in a heartbeat. Please note: the products and solutions included on this site are only provided mifepristone for informational purposes. If you take a blood thinner (warfarin) while using nolvadex, check with your doctor first before taking it with nol.

Akcia je tematická, takže môžeš prísť kľudne aj na koni, no ak si nebodaj chytil defekt, v areáli budeš mať počas party možnosť povoziť sa na elektronicky riadenom rodeo býkovi. Ten, kto sa udrží najdlhšie vyhráva fľašu alkoholu. Deadline súťaže je z pochopiteľných dôvodov len do 01:00. Nezabudni si tak v kalendári vyznačiť 22. august červenou farbou. Vstupné: 3 €.

Viac info o party na party! Vidíme sa?!

FB EVENT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *