ŠOKANTNÉ! Žena (26) si po návšteve Temných Kecov oholila hlavu!

„Otec bol ryba, mama bola ryba, všetci v mojom živote sú ryba!“ opakuje Danka dokola a hojdá sa zboka na bok. Jej priateľ Dušan (32) nedopadol o nič lepšie, od smiechu mu vyskočila sánka. Doteraz sa pochechtáva, keď spomína na osudový incident:

„Viete, veľmi som sa smial, veľmi. Ani som si nevšimol, že Danka si od smiechu trhá vlasy. Za večer si asi tak päťkrát cvrkla… to som hádam nemusel vravieť. Ja som dopadol ešte horšie. A potom to prišlo, haha… potom povedali ten vtip-ah… hah.. nedalo sa… HAH!… nemohli sme-haha! HAHAHAAAääää!“…

Zatiaľ čo Dušan bojuje v nemocnici o svoju sánku, Temné Kecy zasievajú svoje nákazlivé smiechy po celom Slovensku. Vo februári zavítajú aj do Mesta Snov a to v silnej zostave – Jerry Veľmajster Szabó, Fučo Mariňák Rybička, Ivo Ladižo Ladižinský a Heňo Fačkovec z Nitry. Na pomoc si prizvali tých najpovolanejších, čo sa týka kanálu – Tusté Baletky. Táto smrtiaca kombinácia lančmítu a pravého tataráku Vás nasýti 8. 2. 2017 v Grand Café Kongresové Centrum Senica. Začiatok tohto šialenstva je naplánovaný na 19:00. Lístky je možné zakúpiť cez internet na PREDPREDAJ.SK, prípadne fyzicky priamo v Grand Café alebo v hudobninách Jimmy Market. Kto tam nebude, ten to neuvidí, a preto Vás pozývame – PRÝKŤÄ!

FB EVENT

Ivan Kostra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *