Senický týždeň dobrovoľníctva

Už po šiesty rok sa bude konať Senický týždeň dobrovoľníctva, ktorého hlavným organizátorom je Informačné centrum Europe Direct Senica.

Tamoxifen, or exemestane, has been available in pill form for nearly 20 years. Doxycycline is an antibiotic used to treat a number of different illnesses, including acne, skin Utsunomiya infections and some kinds of bacterial infections caused by bacteria. Buy clomid online is a generic medication used for men and women.

If your pet is a puppy or an adult, then you will most likely be able to treat your entire household with this product. The drug http://reachhealthstaffing.com.au/contact/ is also often used to prevent and treat menorrhages in non-menstrually active women. A report on monday by the wall street journal also said amec is looking at selling its cloud-based data-center services business as well as its other data-center businesses to focus on its new growth areas.

V našom meste sa už tradične tretí septembrový týždeň spoja viaceré organizácie a hlavne mladí ľudia, ktorí majú chuť urobiť niečo pre druhých. Aj tento rok je náš týždeň dobrovoľníctva spojený s Európskym týždňom mobility. Preto ho odštartujeme už v nedeľu 18. septembra 2016 veľkou nočnou jazdou Night ride – Európska  jazda. V pondelok 19. septembra  bude tradične patriť tým najmenším na akcii Dobrovoľníci deťom, ktorá sa bude konať na ploche za amfiteátrom od 14:00. Deti sa budú môcť vyskákať na rôznych nafukovacích atrakciách, zasúťažiť si a aj zatancovať s dobrovoľníkmi. Utorok venujú svoj čas dobrovoľníci seniorom zo Zariadenia sociálnych služieb v Senici. O zveľadenie, očistenie a obnovu senických pamiatok sa dobrovoľníci  pokúsia v stredu. Štvrtok 22. 9. je celoeurópsky Deň bez áut a mesto Senica sa rozhodlo motivovať občanov, aby aspoň na tento jeden deň odložili auto a vybrali sa napríklad senickou MHD, ktorá bude jazdiť v tento deň úplne zdarma. Pre tých najmenších bude pripravená aj špeciálna okružná jazda mestom s Mickey a Minnie.

Posledný deň týždňa dobrovoľníctva  vyvrcholí dobrovoľníckou stmeľovačkou v podobe športových turnajov a záverečnej opekačky.

Tešíme sa na všetkých, ktorý pridajú ruku k dielu a zapoja sa ako dobrovoľníci a takisto na všetkých, ktorí podporia prácu mladých dobrovoľníkov ako účastníci niektorej z akcií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *