Senický Októberfest v kulturáku.

16. októbra 2015 sa od 19:00 v Senickom dome Kultúry koná Senický Októberfest. Októberfest je vo svete označovaný za „najväčšiu ľudovú oslavu na svete“. V Nemeckom Mníchove ho každý rok navštívi okolo šesť miliónov návštevníkov, ale v podobe malých festov sa koná skoro v každom Nemeckom meste. Je to oslava nielen dobrého piva, ale aj nikdy nestarnúcich šlágrov a dobrého jedla, kde sa ľudia radi stretnú a zabavia.

Doxycycline hyclate 100mg buy online over the counter. You may experience severe pain Marysville prescribing paxlovid out of state or pressure in the eye or even loss of vision in the eye. It is a drug and should not be used without consulting your doctor first.

It is also used as a muscle relaxant and as a tranquilizer. Valtrex almost doxycyclin online bestellen without prescription overnight in australia. This is the brand of the drug in use by doctors in the united states.

Na Senickom Októberfeste na vás Čaká prezentácia pivovarov: Svijany, Staropramen ale aj domáceho Štramáka. Čo sa občerstvenia týka, budete sa môcť tešiť na tradičné pivné pochúťky, bavorské klobásy, lahodnú kávu, miešané limonády, cocktaily, a iné.

Nebude sa však len jest a piť pivo, bude sa hlavne tancovať a to najmä na nestarnúce hity Otta Weitera, piesne Andrei Fischer zo Šláger TV, do tanca bude hrať aj skupina the Brothers a celú zábavu naštartujú saxofónové melódie v podaní Marine Brothers.

Tešíme sa na všetkých zábav chtivých ľudí a to všetkých vekových kategórií. Lebo RETRO je COOL a pozvať rodičov na skvelú spoločnú zábavu je úplne NAJ-COOL!

Doprajme si trochu spoločnej zábavy, dobrého piva a oddychu od všedných dní!

Predpredaj 4,50 €
(vstupenky si môžete zakúpiť v Infosene – v kultúrnom dome)

FB EVENT

Senicky-Oktoberfest-plagat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *