Senické pivné slávnosti aneb Štramák fest

30.8.2014 sa tak ako aj predchádzajúci rok na Kunovskej Priehrade uskutoční pivný festival Senické pivné slávnosti. Na minulom ročníku sa zúčastnilo 8 výhradne SLOVENSKÝCH MINIPIVOVAROV (vrátane sekcie homebrewing). Celý prvý ročník sa niesol v duchu podpory slovenského pivovarníctva a v tejto myšlienke bude festival pokračovať aj tento ročník. Tento rok sa počet pivovarov zvýšil o 4 a bude ich teda 12 (vrátane homebrewingu). Návštevníci festivalu budú mať možnosť ochutnať ešte väčšie množstvo kvalitného, SKUTOČNÉHO piva zo Slovenska. Po odhlásení sa Skalického pivovaru Vintoperk pozval organizátor dodatočne aj pivovar z neďalekého Hodonína Hodonínsky Vojáček.  
 
Kyvadlová doprava bude premávať v časoch od 18:00, 20:00, 22:00, 24:00 z AUTOBUSOVEJ STANICE so zastávkou v Sotinej.
 
Na FANPAGE pivovaru Štramák taktiež prebieha súťaž o vstupenky a žetóny. Organizátor taktiež vyhlási zo súťažiach zapojených v tejto súťaži hlavnú výhru SUD PIVA!
 
Harmonogram vystúpení:
14:30 – Záhorácka Heligónka
15:45 – Cymbálovka
17:00 – Alias
19:15 – W Band
20:30 – Kabát Retrívr
21:45 – Rock Cirkus
 
Pivovari: 
Štramák, Hellstork, Lingišpír (Senica)
Mauacký Muádek (Malacky)
Stupavar (Stupava)
Kaltenecker (Rožňava)
Hodonínsky Vojáček (Hodonín)
Wywar (Holíč)
Urpiner (Banská Bystrica)
Šandorf (Prievaly)
Richtár Jakub (Bratislava
Kastelán (Oravský Podzámok)
Senické pivné slávnosti
Pali

About Pali

We strive to provide complete, individualized treatment plans within our services to ensure optimal care and outcomes for our patients. However, this medicine is not recommended to pregnant women levitra orosolubile online drearily or women who are planning pregnancy. Generic azithromycin ( azithromycin) is used for the treatment or prevention of bacterial infections caused by bacteria that are resistant to other antibiotics or for infections caused by certain types of fungi.

They're just the right amount of weight for your desk, but they'll still be soft as a down mattress. I have had some esiste il cialis generico in farmacia good results with levaquin 750 mg tab. You have to take the antibiotic for seven or more days before it will have a real effect.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *