Senická fortňa – miesto, kde vládne pohoda

S letom prichádzajú rôzne festivaly , party a podujatia, len ako si môžete všimnúť väčšina z toho sa deje mimo nášho mesta. Teda aspoň donedávna tomu tak bolo. Poslednou dobou sa začína organizovať  čoraz viac zaujímavých akcií so zaujímavým programom a ako je vidieť ľuďom sa to páči. To je dôkaz toho,že ak máte dobrý nápad a dokážete zabezpečiť  určitú kvalitu , tak ľudia si toho všimnú a dokážu to oceniť.

V rámci tejto pozitívnej vlny sme (Sklep Pub, Nebám Entertainment, HappyEnd Skateshop a  čajovňa Avalonross) sa rozhodli zorganizovať pohodový deň. Deň, kedy si ľudia užívajú atmosféru, prítomnosť svojich kamarátov a známych ,skvelú hudbu, jedlo a pitie. V dnešnom uponáhlanom svete je umenie spomaliť a užívať tie voľné chvíle,ktoré nám zostávajú popri práci,škole a iných povinnostiach. Radi by sme si spolu s vami toto umenie pripomenuli v rámci tohto dňa, ktorý sme nazvali Senická fortňa.

Senická fortňa je názov odvodený od starého názvu ulice, na ktorej sa tento chillout uskutoční. Spojili sme starý názov ulice s jej novými obyvateľmi, ktorý tu v dobrom duchu podnikajú.

O pohodu v tento deň sa vám hudobne postarajú miestny  interpreti a to chalani z JTT DJs Peszek a The_And, člen Tvoja Matka Rekorc Reset a nakoniec výborný muzikant Jaro Závodský.


Aby sme mali piť čo a jesť čo, Sklep Pub okrem predaja piva  bude robiť menšiu grilovačku, Lasičky  budú mať pripravený stánok so svojimi poctivými produktami a takisto pripravia nejaký ten ľahký a čerstvý šalát na ochutnanie. Ďalej si budete môcť „zrobiť“ shishu z čajovne Avalonross, ochutnať ich  kvalitné  čaje a takisto ponúknu niečo drobné pod zub 🙂 .

O trochu menej tradičnou o to príjemnejšou súčasťou programu budú  workshopy , na ktorých zistíme ako sa varí domáce pivo (Sklep Pub), ako pracovať s kávou a ako možno sa niektorí z nás naučia ako hrať na perkusie 😀 🙂

Okrem kultúrnej vložky  sme nevynechali ani športovú. Počas dňa budú v areáli jazdiť chalani v rámci HappyEnd Street na prekážkach, takže ak budete mať po ruke skate a chuť, môžete sa k nim kľudne pridať. Prekážky pochádzajú z projektu „The Soul of Forest“ , pozri video 🙂

Zajazdiť si budete môcť aj počas hromadnej eko jazdy. Stačí v určitú hodinu, (priblíženú v rámci harmonogramu vo fb evente) prísť na začiatok cyklotrasy s nemotorovým dopravným prostriedkom (bicykel, skateboarde, kolobežka, korčule a pod.). Jazda povedie podľa nalády po kunovské ihrisko, alebo priehradu a vrátime sa naspäť na akciu.

Ako bolo spomenuté presný harmonogram sledujte tu:
FACEBOOK EVENT

Veríme, že si spoločne užijeme pohodový deň a načerpáme novú energiu 🙂
SKLEP PUB x NEDBÁM ENT. x HAPPYEND SKATESHOP x AVALONROSS

Senická fortňa plagátTlačová správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *