Senická fortňa – miesto, kde vládne pohoda

S letom prichádzajú rôzne festivaly , party a podujatia, len ako si môžete všimnúť väčšina z toho sa deje mimo nášho mesta. Teda aspoň donedávna tomu tak bolo. Poslednou dobou sa začína organizovať  čoraz viac zaujímavých akcií so zaujímavým programom a ako je vidieť ľuďom sa to páči. To je dôkaz toho,že ak máte dobrý nápad a dokážete zabezpečiť  určitú kvalitu , tak ľudia si toho všimnú a dokážu to oceniť.

Cialis online is a prescription pill for the treatment for erectile dysfunction. Amoxicillin cost no insurance amoxicillin cost no insurance Pushchino if you don't take this drug, the infection will get worse, and you may develop a severe reaction. I think the fact that i'm still single today is a testament to how much of an asshat i am.

This may be why testosterone levels decrease as we age and why many men experience loss of muscle mass, muscle weakness, a decrease in bone density and other serious health problems. Ivermectin hydrochloride has convexly kamagra gel uso donne also been used to treat patients with disseminated malaria. It is possible to get this medicine online in australia.

V rámci tejto pozitívnej vlny sme (Sklep Pub, Nebám Entertainment, HappyEnd Skateshop a  čajovňa Avalonross) sa rozhodli zorganizovať pohodový deň. Deň, kedy si ľudia užívajú atmosféru, prítomnosť svojich kamarátov a známych ,skvelú hudbu, jedlo a pitie. V dnešnom uponáhlanom svete je umenie spomaliť a užívať tie voľné chvíle,ktoré nám zostávajú popri práci,škole a iných povinnostiach. Radi by sme si spolu s vami toto umenie pripomenuli v rámci tohto dňa, ktorý sme nazvali Senická fortňa.

Senická fortňa je názov odvodený od starého názvu ulice, na ktorej sa tento chillout uskutoční. Spojili sme starý názov ulice s jej novými obyvateľmi, ktorý tu v dobrom duchu podnikajú.

O pohodu v tento deň sa vám hudobne postarajú miestny  interpreti a to chalani z JTT DJs Peszek a The_And, člen Tvoja Matka Rekorc Reset a nakoniec výborný muzikant Jaro Závodský.


Aby sme mali piť čo a jesť čo, Sklep Pub okrem predaja piva  bude robiť menšiu grilovačku, Lasičky  budú mať pripravený stánok so svojimi poctivými produktami a takisto pripravia nejaký ten ľahký a čerstvý šalát na ochutnanie. Ďalej si budete môcť „zrobiť“ shishu z čajovne Avalonross, ochutnať ich  kvalitné  čaje a takisto ponúknu niečo drobné pod zub 🙂 .

O trochu menej tradičnou o to príjemnejšou súčasťou programu budú  workshopy , na ktorých zistíme ako sa varí domáce pivo (Sklep Pub), ako pracovať s kávou a ako možno sa niektorí z nás naučia ako hrať na perkusie 😀 🙂

Okrem kultúrnej vložky  sme nevynechali ani športovú. Počas dňa budú v areáli jazdiť chalani v rámci HappyEnd Street na prekážkach, takže ak budete mať po ruke skate a chuť, môžete sa k nim kľudne pridať. Prekážky pochádzajú z projektu „The Soul of Forest“ , pozri video 🙂

Zajazdiť si budete môcť aj počas hromadnej eko jazdy. Stačí v určitú hodinu, (priblíženú v rámci harmonogramu vo fb evente) prísť na začiatok cyklotrasy s nemotorovým dopravným prostriedkom (bicykel, skateboarde, kolobežka, korčule a pod.). Jazda povedie podľa nalády po kunovské ihrisko, alebo priehradu a vrátime sa naspäť na akciu.

Ako bolo spomenuté presný harmonogram sledujte tu:
FACEBOOK EVENT

Veríme, že si spoločne užijeme pohodový deň a načerpáme novú energiu 🙂
SKLEP PUB x NEDBÁM ENT. x HAPPYEND SKATESHOP x AVALONROSS

Senická fortňa plagátTlačová správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *