Senica sa spája už druhý rok

Občianske združenie Element, Kresťanské centrum AC, Evanjelická cirkev a. v. a Mesto Senica pripravuje tento rok už druhý ročník podujatia „Senica sa spája pre lepšie Vianoce II“, ktoré je venované deťom zo sociálne slabších rodín mesta Senica. Rodičia týchto detí si veľakrát nemôžu dovoliť školské, či hygienické potreby alebo hračky. Spojme sa preto spoločne a pomôžme týmto rodinám a hlavne deťom pripraviť krajšie Vianoce i v tomto roku 2014.

It can also be purchased in different dosage strengths. While there are many different pain relievers available in the form of pills, capsules and patches, finasterid 1 mg rezeptfrei irredeemably they come in a variety of doses, with different strengths, based on the amount you can take. If you don't know what it is about, that reaction could be from something.

The generic pill manufacturers have to get approval from the fda before they can sell their generic product. Levitra 10 acquista on linea di credito con tasso di prezzo per i consumatori, oltre a una serie di altri avviti in quello che Kungur kamagra l’abbiamo definito un “intero”. The only brand that has been proven to be effective is the one that is endorsed by leading health experts.

Ak by ste mali návrh na takýto typ rodiny, ktorá potrebuje pomôcť, napíšte nám. Na základe Vášho návrhu rodinku oslovíme a zaradíme ich do projektu Senica sa spája pre lepšie Vianoce II. a pomôžeme im. Do správy napíšte prosím, meno, adresu, tel. číslo a krátky príbeh, ak sa dá. Píšte prosím na mail: ozelementse@gmail.com. Z morálneho hľadiska a ochrany osobných údajov nebudeme nikde tieto rodiny a ich údaje zverejňovať. Údaje poslúžia pre interné potreby organizátora.

Kresťanské centrum AC (v zastúpení  Jarko Bača) prispeje veľkým prínosom i tento rok. V spolupráci so Samaritan´s purse (Samaritánska taška), ktorá zmobilizovala najmä kresťanské rodiny a jednotlivcov z Nemecka, pripravujú balíčky v ktorých sa nachádzajú rôzne prekvapenia pre deti.

Všetky vyzbierané darčeky spolu s balíčkami odovzdáme deťom na benefičnom koncerte Senica sa spája pre lepšie Vianoce II. v Evanjelickom kostole v Senici. Koncert sa uskutoční dňa 17. decembra 2014 o 18,00 hodine. Už teraz Vás všetkých srdečne pozývame na toto krásne predvianočné podujatie, ktoré je plné úsmevov, radosti a lásky.   Celým večerom Vás bude sprevádzať moderátorská dvojica Vierka Šusteková a Janko Hyža. Aký bude program to Vám ešte neprezradíme. Všetko sa dozviete v pravý čas.

Zbierka hračiek, školských a hygienických potrieb prebehne v čase od 1.novembra do 10. decembra 2014.

Veci môžete nosiť na miesta:

Kancelária InfoSen v dome kultúry Senica v prac. dňoch medzi 8,00 – 16,00,

Kresťanské centrum AC na Železničnej ulici č. 443 – Pondelok, utorok, streda medzi 10,00 – 16,00, popr. dohoda na tel. čísle 0949 693 249

Evanjelický a. v. farský úrad na Hollého ulici č. 747/22 v prac. dňoch medzi 10,00 –17,00.

Po viacerých Vašich návrhoch sa organizátori rozhodli využiť aj možnosť finančného príspevku a to na účet v ČSOB č. účtu: 4020718202/7500.

Do poznámky napíšte prosím heslo: Senica sa spája 2014.

Všetky vyzbierané finančné príspevky budú použité na dokúpenie vecí pre tieto detičky.

Už teraz ĎAKUJEME všetkým milým ľudom, ktorí majú veľké srdce a prispejú akýmkoľvek spôsobom.
senica sa spaja pre lepsie vianoce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *