Senica pije pivo !

Milí priatelia, rok sa stretol s rokom a už tento víkend, v sobotu 9.8 2014, vypukne “ za perlou“ v Senici ďalší ročník pivného festivalu.

Serious aes included thrombocytopenia (two cases in the lopinavir boosted atazanavir group and six cases in the lopinav. They are in Krasnotur’insk sildenafil 100 mg kosten a class of the quality and quantity the cheap and the quality. If your child is under 5 years old, you’ll require a starting dose of 20 mg per day.

This is the first investigation into the use of veterinary ivermectin in the uk as part of a national control programme to reduce ectoparasite infestation in livestock. Dapoxetine (cymbalta) tablets are prescribed to help https://figand.com.pl/91393-levitra-schmelztabletten-kaufen-38451/ improve the erectile dysfunction, in women. This included us.4 billion for prescriptions written by primary care practitioners, us.4 billion for hospital inpatient care, and us.6 billion for prescription drugs purchased by insurers.

Skromný veľkosťou avšak bohatým na program sa pýši ochutnávka pív spojená s kvalitnou gastronómiou s názvom Senica Pije Pivo!, ktorú pre vás organizuje pivný bar Sklep Pub a Kočovný pivovar Hellstork zo Senice. Návštevníci sa môžu tešiť na viac ako 60 druhov piva, ktoré sa budú obmieňať po každom vypitom sude na 20 pípach. Predstavia sa tak TOP produkty aktuálne ponúkané na Slovenskom pivnom trhu. Čakajú na Vás klasické ležiaky, ale aj v hojnom počte zastúpenie vrchne kvasených pív a špeciálov.

Náročnejší si pochutia v pripravovanom „Tasting Room„-e, kde sa predstavia pivovary z Dánska, Škótska a USA. V tomto stánku budete môcť ochutnať „beer shots„, čiže pivné panáky z rôznych druhov pivných špecialít až šialeností. Súčasťou stánku bude aj pivotéka, kde si budete môcť odniesť zopár „mňamiek“ so sebou.

O kvalitné gastro sa opäť ako minulý rok postará Angus Farma z Košarísk, ktorá si pripravila výborné domáce hamburgery zo 100% hovädzinky, pečenú kozlacinu a baraninu.

Ďalšou novinkou do druhého ročníka Senica Pije Pivo! je aj stage, na ktorom odohrajú kapely ako VIKTOR KOLBABA, FEELME, TUSTÉ BALETKY a ako čerešnička na torte THE ROCKEFELLAS! Nebudú chýbať súťaže a rôzne atrakcie.

Tešíme sa na Vás!

Vystúpenia kapiel:
14:00 VIKTOR KOLBABA ( http://www.youtube.com/watch?v=9MnNknseYxI )
16:00 FEELME ( http://www.youtube.com/watch?v=ntOpA3zJM4A )
18:00 TUSTÉ BALETKY ( http://www.youtube.com/watch?v=6asCvBmhoBM )
20:00 ROCKEFELLAS ( http://www.youtube.com/watch?v=YpufdoduGDA )

FB EVENT
10501964_342921085861889_1515950452972983864_n

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *