SEdláci pokrstia nový album v Cirkuse, Tusté Baletky zachránia veľké telá!

 

Vážení spoluobčania, 25. septembra do obce Kunov zavíta Cirkus Kanál!

Senica je Mesto Snov a miestne kapely tu odjakživa hrávali najrôznejšie pecky. Dalo by sa povedať, že každý hudobník v Senici je tak trochu „underground“ (haha), ale ak sa tu nejaká hudba ozýva z naozajstného podzemia, majú to väčšinou na svedomí SEdláci.

Veru, Luzer s Resetom a Jaro Závodský už nejaké to vinobranie pamätajú, veď aj náležite k tomu svojim verným uštedrili bohatú úrodu v podobe nahratých albumov, singlov a spoluprác s poprednými menami československej hip-hopovej scény. Aj pani Mária (63) priznáva, že si povšimla impozantnú zbierku tvorby nadaných umelcov: „Šak oni jak keby to nahrávali fúrt!“. Pani Mária, máte pravdu, vyhrávate nový album SEdlákov, ktorý sa naozaj volá FURT!

Takže teraz vážne – SEdláci skutočne v Kunove pokrstia svoj nadupaný album „FURT“, škoda obliať ten vyšperkovaný booklet! A to zďaleka nie je všetko…

Nebolo by Cirkusu Kanál bez Tustých Baletiek. Ansámbl svojráznych muzikantov v rámci hesla „Hraj a vyhrávaj!“ ohlásil, že v Kunove doslova vykonajú živú premiéru povzbudivej piesne „Záchranári Veľkých Tiel“! Pridajú aj rôzne iné neslýchané šlágre.

Z Brooklynu nad Orlicí dorazí na vzducholodi formácia Věc Makropulos. V prestrojení na dlhé roky ovládli šlágerparádu pod názvom „Kvinteto Kompletka“, vo voľnom čase hrajú nadupaný crossover-rap a ich energická šou Vám vyzuje topánky!

Po viac ako roku sa do Mesta Snov vrátia gescanskí priekopníci party metalu! Po každom ich koncerte sa ženy (márne) zaprisahávajú, že sa vzdajú bieleho sexu! Štyri šialené ksichty! Banda, ktorá si hovorí Four Faces! Jedným slovom RRRACHOT!

Afterparty obslúži DJ (doktor džungle) Ristretko, ktorý zo zásady púšťa iba veci, ktoré Vás rozhúpu. Biozáťaž 1, vysoká pravdepodobnosť nekontrolovanej radosti z pohybu.

Zárukou exkluzívnej atmosféry bude samozrejme aj precízna partia Sklep Pubu, ktorá sa postará o Váš smäd a hlad.

Program je hriešne mocný, a keďže Cirkus Kanál zavíta do Mesta Snov iba zriedka, nenechajte si ujsť príležitosť získať zážitok, ktorý je ako Chuck Norris – nafurt!

Ivan Kostra

FB EVENT
FANPAGE TUSTÉ BALETKY
FANPAGE SEDLÁCI
FANPAGE FOUR FACES
FANPAGE VĚC MAKROPULOS
FANPAGE SKLEP PUB

Tuste-baletky-Sedlaci-cirkus-kanal-Senica-Plus-plagat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *