Rozlúčka so starou plavárňou vo veľkom štýle!

Ako už pravdepodobne vieš, odstávka plavárne sa na žiadosť plaveckých klubov odkladá na 22.júna. S originálnym nápadom ako sa so starou plavárňou rozlúčiť prišiel autor Senického leňošenia Jaroslav Fodor. S plavárňou sa rozlúčime 24-hodinovou štafetou  v plávaní. Jej začiatok je naplánovaný na štvrtok 30.apríla od 9:00 a plávať sa bude počas celého dňa i noci do 1.mája do 9:00. Na štafetu budú vyhradené 2 dráhy.

Štafetu odštartuje 1. viceprimátor mesta Martin Lidaj a záverečná dĺžka bude patriť druhému zástupcovi primátora Jánovi Hurbanovi. Svoju účasť prisľúbil aj primátor mesta Branislav Grimm. Medzi tým sa na plavárni vystriedajú žiaci základných a stredných škôl, športové kluby, svoj priestor dostanú aj rodiny s deťmi, rôzne inštitúcie a firmy v meste.

Do štafety sa dá prihlásiť cez webovú stránku www.reco.sk/stafeta2015 tak, ako sa prihlasovali ľudia na leňošenie. Na stránke je pravidelne aktualizovaný zoznam s registrovanými účastníkmi. Ako môžeš vidieť rodiny s deťmi sa môžu prihlásiť do časového bloku 17:30 – 18:00. Takisto je možné prísť bez registrácie v čase 21:00 – 23:00 podľa mestského obvodu, do ktorého patríš. A dostatok času je stále v rámci nočného plávania od 02:00 – 05:30, tak smelo do toho a registruj sa!

Pre účastníkov štafety bude vstup do bazéna zdarma. Voľný vstup bude platiť na ½ hod. plávania. Ak bude chcieť účastník na plavárni zostať dlhšie, dostane zľavu 50% z aktuálneho vstupného, ktoré je teraz 50 centov za hodinu.

Každý z účastníkov dostane účastnícky list ako pamiatku na plaveckú štafetu a na starú plaváreň. Zároveň budú ocenené rôzne kategórie – najstarší, najmladší účastník, najpočetnejšia zúčastnená rodina. Zabodovať môžu účastníci  s najoriginálnejšími plavkami a špeciálne ceny  sa chystajú aj pre nočných plavcov.  Šancu zapojiť sa má naozaj každý!

FACEBOOK EVENT
REGISTRÁCIA

stafeta_v_plavani

Podpor nás zdieľaním, ďakujeme: