Rómeo a Júlia po 30 – tich rokoch.

Divadlo na Hambálku z Malaciek Vás pozýva na komédiu Rómeo a Júlia po 30 – tich rokoch. Najslávnejší milenecký pár na svete žije!

Romeo a Júlia… po tridsiatich rokoch, to je trinásta inscenácia DNH. Komédia židovského autora, pôvodom z Budapešti, poteší každého diváka, zvlášť toho v manželskom zväzku.

However, when we did get it started, i was given a lot of antibiotics which we have had to add on. You can use the generic tramadol hydrochloride to Viravanallūr relieve mild to moderate pain and/or discomfort. Canine parvovirus can occur in puppies born under normal conditions of good health or in puppies during an outbreak of infection.

Corticosteroids in rheumatoid arthritis and other inflammatory arthritis. You are not kosten potenzmittel allowed to download free software without the permission of the website administrator. Take it at least 1 hour before sexual intercourse.

Je totižto ako všetky naše hry o láske, v tomto prípade o tej najslávnejšej na svete, o láske Romea a Júlie. Respektive o tom, čo z nej zostalo, lebo autor mileneckú dvojicu nenecháva ako William Shakespeare zomrieť, ba práve naopak, dopraje jej manželský život, so všetkými radosťami a starosťami. Po tridsiatich rokoch aj s večnými hádkami, doťahovačkami, nudou, manželským stereotypom a pubertálnou dcérou Lukréciou.

Hra sa odohráva v renesančnej Verone a zároveň v ktoromkoľvek dnešnom meste nielen na Slovensku. Pomôcť manželom v ich kríze sa snažia nie psychiatri, ale postavy zo slávnej Shakespearovej hry: Dojka, brat Vavrinec i samotný William Shakespeare. Či pomôžu, to sa dozviete, ak na Hambálek prídete, ak ovšem od samého smiechu niečo počuť budete.

Réžia: Vlado Zetek
Úprava, výber hudby: Vlado Zetek
Asistent réžie: „kúpališče“
Scéna: Tereza Langerová
Kostýmy: Tereza Langerová a kolektív
Pohybová spolupráca: Stanislava Zábojníková
Zvuk: Peter Hegyi
Svetlo: Milan Kojs
Asistent scény a kostýmov: Jozef Klučár, Dana Lukáčková
Účinkujú: Jozef Klučár, Pavol Škrha, Zuzana Bezáková, Beata Reifová, Sára Stupňanová, Alexandra Zetková, Božena Kočnárová, Dana Škrhová, Milan Kavalík, Ján Pollák, Oto Divinský, Róbert Hlaván, Jakub Lepiš, Sára Stupňanová, Alexandra Zetková

25.2. 2016 o 19:00hod.
MsKS Senica
Vstupné: 4€
Predpredaj: Infosen Senica
www.divadlonahambalku.sk

divadlo-na-hambalku-v-Senici

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *