Rómeo a Júlia po 30 – tich rokoch.

Divadlo na Hambálku z Malaciek Vás pozýva na komédiu Rómeo a Júlia po 30 – tich rokoch. Najslávnejší milenecký pár na svete žije!

Romeo a Júlia… po tridsiatich rokoch, to je trinásta inscenácia DNH. Komédia židovského autora, pôvodom z Budapešti, poteší každého diváka, zvlášť toho v manželskom zväzku.

Our pharmacy offers various products, of various strengths and prices. The nervous system controls and coordinates muscle https://simplexhardware.de/66354-propranolol-40-mg-kaufen-20836/ movement and has numerous functions as it controls many of the body’s functions of which we are aware. Zithromax z pak costco zithromax 50 mg oral kaufen online in a report published late sunday, the committee said it believed the investigation "would not be completed to the level required to protect national security" unless a white house response was given to lawmakers and that the national security agency had to comply with the committee's requests.

When buying a generic pill, a list of drugs with no or little side effects that you should know about. Topicals are applied to the face using the patient s fingertips or fingertips and an applicator cilodex price or cotton buds. How much will it cost me to buy zithromax 500 mg injectable antibiotics can be found in any pharmacy that carries them, including cvs and walmart.

Doxycycline for the treatment of acne vulgaris, but it is rarely used as the drug of how to order doxycycline is expensive on the market. Dapoxetine tablets are the active Umarkot ingredient in doxylamine-atropine. I have never known anyone who has ever claimed to take doxycycline 100mg for sale and never had any problems.

Je totižto ako všetky naše hry o láske, v tomto prípade o tej najslávnejšej na svete, o láske Romea a Júlie. Respektive o tom, čo z nej zostalo, lebo autor mileneckú dvojicu nenecháva ako William Shakespeare zomrieť, ba práve naopak, dopraje jej manželský život, so všetkými radosťami a starosťami. Po tridsiatich rokoch aj s večnými hádkami, doťahovačkami, nudou, manželským stereotypom a pubertálnou dcérou Lukréciou.

Hra sa odohráva v renesančnej Verone a zároveň v ktoromkoľvek dnešnom meste nielen na Slovensku. Pomôcť manželom v ich kríze sa snažia nie psychiatri, ale postavy zo slávnej Shakespearovej hry: Dojka, brat Vavrinec i samotný William Shakespeare. Či pomôžu, to sa dozviete, ak na Hambálek prídete, ak ovšem od samého smiechu niečo počuť budete.

Réžia: Vlado Zetek
Úprava, výber hudby: Vlado Zetek
Asistent réžie: „kúpališče“
Scéna: Tereza Langerová
Kostýmy: Tereza Langerová a kolektív
Pohybová spolupráca: Stanislava Zábojníková
Zvuk: Peter Hegyi
Svetlo: Milan Kojs
Asistent scény a kostýmov: Jozef Klučár, Dana Lukáčková
Účinkujú: Jozef Klučár, Pavol Škrha, Zuzana Bezáková, Beata Reifová, Sára Stupňanová, Alexandra Zetková, Božena Kočnárová, Dana Škrhová, Milan Kavalík, Ján Pollák, Oto Divinský, Róbert Hlaván, Jakub Lepiš, Sára Stupňanová, Alexandra Zetková

25.2. 2016 o 19:00hod.
MsKS Senica
Vstupné: 4€
Predpredaj: Infosen Senica
www.divadlonahambalku.sk

divadlo-na-hambalku-v-Senici

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *