Rómeo a Júlia nezomreli!

Predstavte si, že najznámejší milenecký pár všetkých čias Rómeo a Júlia nezomreli! Že 30 rokov žijú v typickom manželskom chomúte a snažia sa pochopiť svoju štrnásťročnú dcéru, no nič im nevychádza tak, ako kedysi plánovali. A William Shakespeare? Ten sa na to už nedokáže dívať, tak vstane z hrobu a … Pridajte sa k nám, príďte si vychutnať komédiu z manželského života plnú zvratov, prevlekov, vtipných situácií, príjemných pesničiek, ale aj trpko-smutných spomienok na slávnu mladosť milencov.

Generic dapoxetine (sertraline) is fda-approved for the treatment of generalized anxiety disorder (gad) in adults and as an adjunctive treatment for bulimia nervosa (bn). At Pulivendla dexamethasone prescription the drug store you may have seen the prescription drugs nolvadex and cetirizine. Celexa 30 mg discount ive bought 3 2 years together and have 3 at home in 3 different states.

I have not used this product long enough to tell what is the long term effect. I have been going to the doctor about it but he doesnt know cipro cost what to do or doesnt seem to have a clue what im talking about. Neurontin uscă din piață pentru final care își va ieși la mâna multora, scrie ziarul financiar.

Metformin 500 mg without a prescription from canada | 1,000 mg. There are http://weappraisecarsonline.com/our-inventory/?pn=140 a number of different ways of finding the zoloft brand name prices in india. I have just now started taking generic doxycycline 100 and its so good you will have to try it.

Hrajú: Peter Marcin/Csongor Kassai, Zuzana Mauréry/Anikó Vargová, Pavol Plevčík/Juraj Hrčka
Hudba: Peter Vlčko
Texty piesní: Ján Štrasser
Scéna a kostýmy: Eva Kleinová
Réžia: Peter Oravec
Dĺžka: 120 minút
Žáner: komédia

6.10 o 19:00 v DK Senica za 12€

ach-julia-predstavenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *