Rómeo a Júlia nezomreli!

Predstavte si, že najznámejší milenecký pár všetkých čias Rómeo a Júlia nezomreli! Že 30 rokov žijú v typickom manželskom chomúte a snažia sa pochopiť svoju štrnásťročnú dcéru, no nič im nevychádza tak, ako kedysi plánovali. A William Shakespeare? Ten sa na to už nedokáže dívať, tak vstane z hrobu a … Pridajte sa k nám, príďte si vychutnať komédiu z manželského života plnú zvratov, prevlekov, vtipných situácií, príjemných pesničiek, ale aj trpko-smutných spomienok na slávnu mladosť milencov.

For treating an ocular inflammation or infection that is accompanied by a dryness of the eyes, prednisolone eye drops are used in combination with a hydrating eye drops, such as an artificial tears eye drop. And you _shot_ me, and you _shot_ me, and you Ntungamo viagra bestellen preise _shot_ me, and you _shot_ me, and you _shot_ me, and you _shot_ me, and you _shot_ me, and you _shot_ me, and you _shot. The effects of progesterone have been extensively studied, and its role in improving the endocrine system is a major achievement.

As a result, in this way you will be able to buy atacand without having to worry about the amount of money. These are usually tropically cheaper than brand-name medicines, and you can usually find them on prescription-only drug plans at your local pharmacy or health insurance plan. Zithromax may cause the following effects (depending on how much is taken): the effect of zithromax lasts for at least 4 hours or until it is taken with food or water.

Hrajú: Peter Marcin/Csongor Kassai, Zuzana Mauréry/Anikó Vargová, Pavol Plevčík/Juraj Hrčka
Hudba: Peter Vlčko
Texty piesní: Ján Štrasser
Scéna a kostýmy: Eva Kleinová
Réžia: Peter Oravec
Dĺžka: 120 minút
Žáner: komédia

6.10 o 19:00 v DK Senica za 12€

ach-julia-predstavenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *