Kino Senica

Program Kultúrneho Domu (september)

Leto sa skončilo, preto sa premietanie opäť presúva do Kina Mladosť, kde si budete môcť vychutnať po celý rok filmy rôznych žánrov. Pozrite sa preto, aké filmy sú v programe tento mesiac. (Začiatok premietania o 19.00, ak nie je uvedené inak)

We always try to give our members the best deal in the market. I have never been test viagra generika aground so happy to find a free download site. It can be a little tricky to determine which one of these two is the best treatment for men.

And it may be beneficial for acne sufferers to consult a doctor. To be clear: there are sildenafil online kaufen some important differences between ivermectin and the other antiparasitic medications available. The approval would then be a final decision by the fda that the drug is ready to go into production.

 

4.-6.9.2015 (5.9. premietanie o 17.00) HITMAN: AGENT 47
VÍKENDOVÉ KINO – Dokonalý stroj na zabíjanie. Oveľa silnejší, rýchlejší a inteligentnejší, než jeho 46 predchodcov. Presne to je výsledok genetických výskumov, agent bez mena, nazývaný iba 47. Jeho nadchádzajúcim cieľom je korporácia, ktorá má v úmysle zmocniť sa vytvoreného génu a pomocou neho vytvoriť armádu zabijakov, ktorých schopnosti predčia dokonca i vlastnosti agenta 47.

 

 

5.-6.9.2015 (6.9. premietanie o 17.00) OFAJČ (AMERICAN ULTRA)        
VÍKENDOVÉ KINO –  Akčná komédia plná nečakaných zvratov. Večne zhulený Mike žije v malom ospalom mestečku spolu so svojou priateľkou Phoebe a nezaujíma ho nič iné, len tráva. Nikdy by ho nenapadlo, že by mohol aj omnoho závažnejšie problémy …až kým sa jednej noci pri jeho aute neobjavia neznámi ľudia. Mike prekvapene zisťuje, že je spiacim agentom. Bohužiaľ ale jedným z tých, ktorí sú určení na likvidáciu.

 

 

8.9.2015 AMY
Srdcervúci dokument venovaný zosnulej britskej speváčke Amy Winehouse, ktorá v roku 2011 zomrela na otravu alkoholom. Snímka zachytáva najdôležitejšie momenty speváčkinho života prostredníctvom domácich a zákulisných videí, ktoré verejnosť nikdy pred tým nemala šancu vidieť.  Filmovú poctu tejto geniálnej umelkyni zrežíroval víťaz BAFTA Award Asif Kapadia.

 

 

9.a 11.9.2015 KURIÉR: REŠTART (THE TRANSPORTER REFUELED)
Aj napriek svojej zdanlivo pokojnej práci kuriéra spôsobí Frank Martin poriadny rozruch. Náplňou jeho práce je prepravovať hodnotné veci a niekedy aj ľudí svojim zákazníkom, ktorí by sa dali považovať za prinajmenšom nebezpečných.

 

 

11.-12.9.2015 V HLAVE (INSIDE OUT)
VÍKENDOVÉ KINO (PREMIETANIE O 17.00) – Disney Pixar,  tvorcovia svetoznámych animovaných filmov ako UP!, Hľadá sa Nemo a Toy Story 3 posielajú do kín novinku v podobe vtipnej snímky Inside Out. Film diváka zavedie do malého sveta v hlave každého z nás. Do centra v mozgu, v ktorom sídlia naše emócie – Radosť, Strach, Hnev, Depresia a Nechutenstvo. Výnimkou nie je ani dospievajúca Riley, ktorá musí opustiť všetko, čo doteraz poznala a vydať sa do neznáma, spoznať nových ľudí, prostredie a takisto aj životné situácie.

 

 

12.-13.9.2015 (13.9. premietanie o 17.00) GANGSTER KA
VÍKENDOVÉ KINO – Česká produkcia prichádza do kín s kriminálnou snímkou inšpirovanou skutočnými udalosťami. Film je rozdelený do dvoch častí, druhá časť príde do kín v novembri. V tejto časti nahliadneme do sveta kriminálnikov, podvodov, peňazí a žien. Radim Kraviec alias Káčko, inteligentný podvodník, ktorý uprednostňuje ľsti pred použitím fyzického násilia. Chystá plán na ovládnutie ČEPRA, spoločnosti, ktorá kontroluje všetky zásoby pohonných hmôt v republike. Ak sa to podarí, bude to „obchod“ storočia.

 

 

13.9.2013 SINISTER 2
Ľudia v hororoch sú jednoducho nepoučiteľní. Tak tomu je aj v hrôzostrašnom pokračovaní snímky Sinister, ktoré sa na svojho filmového predchodcu náramne podobá zápletkou aj priebehom deja, no desivý Bagul má vyhliadnutú novú rodinu. Dokáže sa rodina vyhnúť takmer istému osudu, ktorý ich čaká v opustenom dome ovládanom démonom?

 

 

15.-16.9.2015 NIKDY NIE JE NESKORO (RICKI AND THE FLASH)
Úžasná Meryl Streep sa spoločne so svojou dcérou Mamie Gummer predstaví v novej americkej komédii, ktorá je dôkazom toho, že na lásku nikdy nie je neskoro. V tomto prípade skôr o lásku prejavenú vlastnej rodine. Rocková hviezda Ricki sa vracia domov k svojim trom dospelým deťom, aby im venovala kus svojho času, no zisťuje, že kým si plnila sny rockovej hviezdy, vzťahy medzi ňou a jej rodinou sa začali rozpadávať.

 

 

18.-20.9.2015 MUNO: STRÁŽCA MESIACA (MUSE, LE GARDIEN DE LA LUNE)
VÍKENDOVÉ KINO (PREMIETANIE O 17.00) – Nezabudlo sa ani na tých najmenších. Rozprávka Muno: Strážca mesiaca rozpráva príbeh malého fauna Muna, ktorý sa vďaka zhode náhod (alebo osudu) stane novým strážcom mesiaca. Nanešťastie, Muno sa kvôli svojej neskúsenosti dostane do ťažkostí a vlády sa ujme zlý titán Necross, ktorý chce zničiť slnko a mesiac a tým aj prirodzenú rovnováhu medzi dňom a nocou.

 

 

19.-20.9.2015 LABYRINT: ZHORENISKO (THE MAZE RUNNER: THE SCORCH TRIALS)
VÍKENDOVÉ KINO – Druhá časť ságy The Maze Runner sa opäť vracia do spustošeného sveta, v ktorom ľudí napadol zákerný vírus a urobil z nich nemysliace stvorenia. Thomas a jeho skupina boli práve tí šťastlivci, ktorým sa podarilo uchrániť sa, a snažia si nájsť bezpečné útočisko. V tom im však bráni organizácia Z.L.S.N., ktorá ich musí za každú cenu zničiť. Začína sa neľútostný boj o prežitie.

 

 

20.9.2015 VŠETKO NAJLEPŠIE
Vystúpenie univerzitného ochotnícke ŠTUDENTSKÉHO divadla, ktoré združuje mladých, šikovných, ambicióznych a talentovaných ľudí.

 

22.9.2015 KOZA
Bývalý olympionik, boxer Peter Baláž, prezývaný Koza, býva so svojou družkou Mišou v gete pre sociálne prípady. Žijú zo dňa na deň a stále sú bez peňazí. Miša nečakane otehotnie a je rozhodnutá nechať si dieťa vziať. Núti Kozu, aby zohnal peniaze na potrat. Koza, ktorý už dlhšie netrénuje, sa rozhodne opäť vstúpiť do ringu, aby zarobil a zmenil Mišine rozhodnutie. So svojim manažérom Zvonkom sa vydávajú na “turné”, v ktorom nejde o víťazstvá, ale o to, koľko úderov dokáže Koza zvládnúť. Vo filme vystupuje Peter Balaž účastník OH v Atlante a v úlohe trénera Ján Franek účastník OH v Moskve.

 

 

23.9.2015 1001 GRAMOV (1001 GRAMS)
Koľko váži život? A koľko láska? Presne takéto zamyslenia sa hodné otázky zazneli v novom filme nórskeho režiséra Benta Hamera. Mladá vedkyňa sa stane strážkyňou prototypu národného kilogram a privezie ho až do Paríža na medzinárodnú konferenciu, kde sa práve o tom má diskutovať. Medzi tým sa však stretáva so sympatickým mužom a zisťuje, že to, na čom v živote skutočne záleží, sa nedá nijako odvážiť.

 

 

24.9.2015 LA GIOIA
Koncert speváckeho zoskupenia La Gioia. Vzniklo v roku 2008. Prezentuje hudobný štýl, pop operu, ktorý spája populárnu hudbu a operný spev. Trio spevákov interpretuje populárne piesne v štýle belcanta. Repertoár tria tvoria nielen skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä pozoruhodné úpravy známych slovenských a českých hitov, ktoré odeté v opernom šate a v podaní La Gioia znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom.

 

 

25.-27.9.2015 STÁŽISTA (THE INTERN)
VÍKENDOVÉ KINO – Oscarový herec Robert De Niro si snáď nikdy nevychutná dôchodok. Ako agent na dôchodku Jack Byrnes sa predstavil vo filme Little Fockers, a teraz sa do hry vracia znova ako ovdovený dôchodca Ben Whittaker vo filme The Intern. Starý pán si doma veľa zábavy neužije, preto sa chce opäť zamestnať a podarí sa mu nájsť prácu ako stážista v internetovej módnej agentúre. Nadviaže priateľstvo so svojou mladou šéfkou, ktorej vďaka svojim nespočetným životným skúsenostiam pomôže prekonať mnohé prekážky.

 

 

26.-27.9.2015 OČAMI FOTORAFKY
VÍKENDOVÉ KINO (PREMIETANIE O 17.00) – Filmy režiséra Mateja Mináča preslávili príbehy o sirovi Nicholasovi Wintonovi, ktorý počas 2. svetovej vojny zachránil stovky židovských detí. Teraz režisér Mináč zdokumentoval osud jedného z tých, čo nemali to šťastie dostať sa včas do bezpečia Wintonovým vlakom. Je to osud jeho vlastnej matky, energickej 84 ročnej Zuzany Mináčovej, ktorá patrí k najväčším osobnostiam slovenskej i českej fotografie. Vystavovala v 30 krajinách a jej fotografie svetových filmových hviezd z festivalov sú legendárne. A predsa túto úspešnú optimistickú ženu celý život prenasleduje desivé tajomstvo z detstva. Jedinou možnosťou, ako sa zmieriť s minulosťou bolo vyrozprávať celý príbeh jej detskej lásky. Vydá sa na najťažšiu cestu, na miesto, kde ako 13-ročná zažila najdesivejšie momenty svojho života. Nájde tam konečne pokoj? Mináčová vás s humorom pre ňu typickým prevedie zásadnými zvratmi 20. storočia, fašizmom, komunizmom, kapitalizmom a odhalí princípy svojej umeleckej tvorby, zákulisie fotografovania hviezd, ako aj svoj dramatický osobný život.

 

 

29.-30.9.2015 EVEREST
Dráma Everest ponúka divákovi strhujúce zábery na priebeh vysokohorskej expedície, ktorá sa vydáva zdolať najvyšší vrch sveta. Odhodlaní muži sa na strastiplnej ceste stretávajú s mnohými prekážkami a do karát im nehrá ani počasie. Razom sa stretávajú tvárou v tvár so smrťou a samotné prežitie je oveľa väčším problémom ako zdolanie vrcholu Himalájí.

 

zdroje: msks.sk; youtube.com; imdb.com; itafilm.sk; sentimentalfilm.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *