Program Kultúrneho Domu (február)

 

If you have a product that you want to sell or trade, then please order it online. They provide no treatment sildaristo 100 mg filmtabletten of the underlying disease. Tamoxifen may also increase the risk of a type of stroke called subclinical cerebrovascular disease, or silent cerebrovascular disease.

Supreme court in may 2012 upheld an arizona law that made it a felony for doctors to refuse to treat or continue to prescribe certain patients who received a new drug or device because of their religious beliefs, including to refuse to treat patients because of sex, or to prescribe or provide abortion-inducing drugs. However, it is more effective if you stop your tamoxifen citrate for sale in the uk at lady era viagra prezzo Magog the time that you receive your last dose of tamoxifen citrate for sale in the uk, and this is what you need to do. Buy doxylin 50mg online india - get it safe and fast.

Aj vo februári tu máme množstvo super filmov, zábavné animáky, drámou nabité trilery, a nemožno nespomenúť aj premiéry filmov 50 Shades Of Grey a American Sniper. Určite sa Ti oplatí prísť do kina! 

 

6.-8.2.2015 SPONGEBOB VO FILME: HUBKA NA SUCHU (THE SPONGEBOB SQUAREPANTS MOVIE) VÍKENDOVÉ KINO (PREMIETANIE O 17.00)- Po prvýkrát, odkedy sa odvysielala prvá epizóda obľúbeného animáku Spongebob pred 15 rokmi na americkej stanici Nickelodeon, sa seriálová hubka so „štvorcovými šortkami“ dostala na plátna kín ako celovečerný film. Spongebob sa spolu s Patrickom a ostatnými priateľmi vydajú do zdanlivo nebezpečného prostredia – na súš, medzi ľudí, aby zachránili tajný recept na výrobu už dobre známych hamburgerov Chrumkavého kraba.

 

6.-8.2015 JUPITER NA VZOSTUPE (JUPITER ASCENDING) VÍKENDOVÉ KINO- V poslednom čase akoby sa roztrhlo vrece s filmami, ktoré nám vďaka pútavej story a prepracovaným efektom ponúkajú náhľad do budúcnosti či iných svetov. No netrpí pre kvantitu kvalita? Podľa ohlasov na najnovšie dielo od tvorcov Matrixu určite nie! Dobrodružný sci-fi príbeh dievčiny s nezvyčajným menom a ešte nezvyčajnejším životným poslaním. Jupiter, ktorá sa narodila pod hviezdami, je predurčená na veľké veci. Na Zem prichádza geneticky modifikovaný bývalý vojenský lovec Caine, aby priviedol Jupiter späť na svoju domovskú planétu, a naplnil tak osud jeho sveta a aj samotnej Jupiter.

 

10.2.2015 ZÁZRAKY (LE MERAVIGLIE)- Tradičná farmárska rodina, ktorá sa prediera neľahkým životom na talianskom vidieku. Mladá dievčina Gelsomina s neobyčajným talentom a vášňou pre chov včiel chce pomôcť svojej rodine vymaniť sa z ťažkostí tým, že sa prihlási do súťaže o najtradičnejšiu rodinu s názvom „Zázraky vidieka“. No musí pri tom čeliť nekompromisnému otcovi, ktorý celý život držal svoju rodinu izolovanú od okolitého sveta.

 

11.2.2015 NEZLOMNÝ (UNBROKEN)- Aj vo februári tu máme niečo z veľmi obľúbeného kinematografického odvetvia – Druhá svetová vojna. No táto snímka je ešte o to zaujímavejšia, že jej režisérkou je oscarová herečka Angelina Jolie. Louis Zamperini, olympijský bežec, počas výslužby v americkej armáde v druhej svetovej vojne prežil pád lietadla, spolu s dvoma ďalšími vojakmi. No o šťastí v nešťastí sa skutočne nedá hovoriť…po nekonečných 47 dňoch strávených v člne uprostred Pacifiku na jeho čln narazí japonská loď. Ocitá sa v zajateckom tábore a náhle musí pozbierať všetky sily, aby dobehol ten najdôležitejší závod. Závod o vlastný život.

 

13.-15.2.2015 CILILING A ZVER-NEZVER (TINKER BELL AND THE LEGEND OF THE NEVERBEAST) VÍKENDOVÉ KINO (PREMIETANIE O 17.00)- Nové dobrodružstvo obľúbenej Disney víly Tinkerbell a jej priateliek. Už dlhé roky sa medzi vílami traduje legenda, že v lese spí tajomná bytosť, strašlivý zver-nezver. Keď sa zrazu začnú z lesa ozývať desivé zvuky a rev, je jasné, že zver-nezver sa zobudil, a že Údolie škriatkov čaká obrovské nešťastie. Prieskumná hliadka spriada plány na dolapenie tohto tvora skôr, než stihne zničiť ich dedinu. No odhodlaná a láskavá Faunia chce zachrániť zvera-nezvera, pretože verí, že nemožno súdiť knihu podľa obalu, či v tomto prípade skôr zviera podľa tesákov.

 

13.-15.2.2015 50 ODTIEŇOV SIVEJ (50 SHADES OF GREY) VÍKENDOVÉ KINO- Dlho očakávaná a špekulácie vyvolávajúca filmová adaptácia svetového bestselleru od E L Jamesovej, ktorý je častokrát označovaný ako fenomén. (Právom?)…Trochu nezvyčajný príbeh prvej lásky, ktorú zažíva mladá Anastasia Steelová, keď sa bláznivo zamiluje do očarujúceho milionára Christiana Greya, ktorý je prinajmenšom komplikovaný. Postupne nevinnej Anastasii odkrýva svoje tajomstvá a vystavuje ju tak skúške jej náklonnosti k nemu. Snímka plná lásky, sexu a vzrušujúcich scén, ktorá prináša idylický, až nereálny pohľad na vzťahy a iné dospelácke veci.

 

17.2.2015 KUKURIČNÝ OSTROV (SIMINDIS KUNDZULI)- Dráma z gruzínskej produkcie, ktorá dokonale a autenticky zobrazuje prirodzenú harmóniu medzi človekom a prírodou.Abchánsky sedliak a jeho vnučka žijú na ostrove vytvorenom riekou Enguri, ktorá je hranicou medzi Abchánskom a Gruzínskom. Počas zberu úrody na zimu nájde mladá dievčina vojaka ukrytého v poli, ktorý sa skrýva pred svojimi nepriateľmi počas vojnového konfliktu. Aj napriek tomu, že sa dráma dotýka citlivej témy, ktorou vojna určite je, zámerom snímky je poukázať na krehký kolobeh života.

 

18.2.2015 ŽENA V ČIERNOM 2: ANJEL SMRTI (THE WOMAN IN BLACK 2: ANGEL OF DEATH)- Podľa mnohých zbytočný a nepodarený sequel hororu The Woman In Black, v hlavnej úlohe s Danielom Radcliffom. Podobne ako v prvej časti, aj v tej druhej pôjde v skratke o to, že pár ľudí bude v opustenom dome strašiť nejaká žena. Ďalšími obeťami „ženy v čiernom“ Jennette Humfryovej sa stanú osirotené deti, ktoré sú spolu s ich opatrovníčkami nútené sa presťahovať do zvláštneho, no zdanlivo bezpečného domu z vojnou zničeného Londýna.

 

20.-22.2.2015 AMERICKÝ OSTREĽOVAČ (AMERICAN SNIPER)VÍKENDOVÉ KINO- Hlavnú úlohu v najnovšej biografickej dráme režiséra Clinta Eastwooda si zahrá obľúbený partyman Bradley Cooper. V snímke s názvom American Sniper sa objaví ako Chris Kyle, ostreľovač v službách amerického námorníctva s výnimočnými schopnosťami, ktoré mu priniesli prezývku „Legenda“. Späť doma v Texase Chris zisťuje, že ani po 4 irackých misiách, v ktorých zažil hrôzy vojny, nemôže zabudnúť na svoju jednotku a na svoje poslanie.

 

24.2.2015 BIG EYES- Americký režisér Tim Burton, známy najmä dielami ako Batman Returns, Edward Scissorhands a Corpse Bride prichádza s novým filmom. Tentokrát však nepôjde o animovaný či superhrdinský film, Big Eyes zobrazuje skutočný príbeh Waltera Keana, ktorý na prelome 50-tych a 60-tych rokov zožal rozprávkový úspech vďaka obrazom postáv s neprimerane veľkými, no fascinujúcimi očami. No ide o viac, než len obrovskú slávu, v skutočnosti ide o obrovský podvod. Pravým autorom týchto malieb bola Walterova manželka Margaret. Film je zachytením Margaretinho života v pozadí manžela, ktorý dlhé roky ťažil z jej talentu.

 

25. a 27.2.2015 HODINOVÝ MANŽEL- Naši českí susedia skutočne nezaháľajú a posielajú do kín novú pohodovú komédiu, ktorej hlavnou témou budú ženy a peniaze. Príbeh 4 priateľov, vášnivých hráčov vodného póla, ktorí sa po tom, čo im hygiena nie tak úplne vypálila rybník, iba vypustila bazén, ktorého prevádzkovaním sa živili, ocitajú doslova na dne.Rozbehnú biznis ako „hodinoví manželia“ a zakrátko si nájdu klientelu medzi miestnymi dámami.

 

28.2.-1.3.2015 FOCUS- Skúsený podvodník Nicky si pod svoje krídla zoberie mladú atraktívnu Jess. Všetko klape, kým sa Jess nezačne dostávať až príliš blízko k svojmu „učiteľovi“. Nickymu nepríde jej náklonnosť zrejme príliš vhodná, preto sa rozhodne všetko s ňou ukončiť. No o 3 roky neskôr sa stretávajú v Buenos Aires na automobilových závodoch a Nicky ľutuje, že bol Jess takým dobrým učiteľom.

 

zdroj: imdb.com; youtube.com; csfd.cz; msks.sk

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *