Program Kultúrneho Domu (december)

Kino Mladosť aj v decembri pokračuje svojím bohatým programom. Tento mesiac sa môžete tešiť najmä na pokračovanie slávneho fantasy príbehu HOBBIT a tiež na pokračovanie komédie Blbý a blbší. Takisto nebude chýbať ani domáca tvorba. Dokument z horského prostredia Vám priblíži život a prácu farára Mariána Kuffu.

There are many reasons why the price of priligy in ghana is so high in ghana, and they have been explained below. Buy generika potenzmittel bestellen cheap priligy (priligy tablets, priligy, priligy) This includes sugar and bread, and it especially includes fruit juice.

Nortriptyline kidney disease is a condition that affects the kidney. Goodrx prednisolone acetate is used to sildehexal 25 mg preis Bahçelievler treat osteoarthritis, but is also a powerful anti-inflammatory steroid. This article is about ciprofloxacin and ciprofloxacin is a quinolonic antibacterial drug or antibiotic that is used to treat bacterial infections.

 

2.12.2014 ŠÉFOVIA NA ZABITIE 2 – Nick, Dale a Kurt si svoju kariéru predstavovali úplne inak. Po tom, čo ich nádejný investor zruší celú objednávku, rozhodnú sa podnikať nezávisle. No to je oveľa zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. Bez práce a zárobku sa snažia prísť na spôsob rýchleho získania peňazí pre ich firmu. No ako to len urobiť? Pripravia o peniaze človeka, ktorý pripravil o peniaze ich. Unesú investorovho syna a budú vyžadovať výkupné, ktoré by malo postaviť ich biznis späť na nohy.

 

3.12.2014 NEBO NIE JE VÝMYSEL (HEAVEN IS FOR REAL) PREMIETANIE O 19.30 – Hovorí sa, že najúprimnejšie sú deti. No je tomu skutočne tak? 4-ročný Colton zázračne prežil náročnú operáciu, z čoho sa jeho rodina skutočne teší. Avšak stane sa niečo, čo nikto nečaká. Malý chlapec sa detailne rozhovorí o svojej ceste do neba a späť.

 

7.12.2014 OPRI REBRÍK O NEBO PREMIETANIE O 16.00 – Dokumentárny film z česko-slovenskej produkcie zobrazuje príbeh tatranského farára Mariána Kuffu, ktorý zasvätil svoj život pomoci iným. Denne sa stretáva s ľuďmi, ktorým nebol osud príliš naklonený a snaží sa im dať v živote druhú šancu a tak im pomôcť sa zaradiť späť do spoločnosti.

 

9.12.2014 8½  –  Svetoznáma komediálna dráma talianskeho režiséra Federica Felliniho, ktorá poukazuje na premenlivosť sveta filmu. Slávny filmový režisér Guido Anselmi práve pracuje na najnovšom projekte. No ako sa zdá, inšpirácia sa razom vytratila. K tomuto režisérskemu bloku neprispieva ani nátlak zo strany producenta, jeho manželky a priateľov.

 

10.12.2014 BLBÝ A BLBŠÍ SÚ SPÄŤ – Dlho očakávaný druhý diel kultovej americkej komédie o dvoch, povedzme, zaujímavých priateľoch Harrym a Lloydovi. Spoločne sa po 20 rokoch vydávajú na dobrodržnú cestu po Amerike, aby našli Harryho dcéru, o ktorej dlhé roky vôbec netušil. Dúfajme, že druhá časť bude minimálne tak dobrá ako tá prvá a že sa dočkáme kvalitného humoru, pri ktorom niekto príde k úrazu.

 

12.12-17.12.2014 HOBBIT: Bitka piatich armád PREMIETANIE O 18.00 – Epické zakončenie svetoznámej dobrodružnej ságy HOBBIT. Bilbovi a jeho priateľom sa konečne podarilo dostať do vnútra Osamelej hory a získať tak späť svoje kráľovstvo. No tým rozpútali vojnu, ktorá nemá obdoby. Vojnu piatich armád. Osud Stredozeme leží v rukách trpaslíkov, elfov a ľudí. Dokážu zachrániť svoje kráľovstvo a získať späť poklad, ktorý im patrí?

 

19.12-21.12.2014 SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ PREMIETANIE O 17.00 – Aj tento mesiac máme v ponuke animák, a to s celkom aktuálnou témou. Ruský animovaný príbeh natočený podľa diela dánskeho prozaika Hansa Christiana Andersena a názvom Snehová kráľovná. Krajina je prekliata, uvrhnutá do večnej zimy. Dievčatko Gerda, fretka Luta a škriatok Orm sa vydávajú na putovanie naprieč krajinou za snehovou kráľovnou, aby zbavila krajinu hroznej kliadby.

 

Zdroje: msks.sk; imdb.com; youtube.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *