Program Kultúrneho Domu (november)

Tento mesiac nás v DK Senica čaká zaujímavý program o čom svedčí napríklad divadelné predstavenie Všetko o ženách, koncert českej hudobnej skupiny Chinaski a celosvetovo očakávané filmy ako Interstellar a Železné srdce (Fury).

Please consult a doctor today about your health or your life. Take it exactly as directed by your health https://klassikchormuenchen.de/25440-sildenafil-abz-erfahrungen-74876/ care professional. The us food and drug administration (fda) approval for ivermectin was granted in 1989 (3) for human.

The flomax groups had significantly lower platelet counts and increased serum levels of uric acid and ascorbic acid, and significantly lower mean platelet volume and haemorrhage rate during 3-6 mo compared to placebo. It Shelby prednisolon 5mg hund kaufen is also used for joint pain, which is currently the most common type of pain reported to doctors by patients every year. Prednisone is available as a generic medication in the united states and canada, and is also available over-the-counter in some countries.

1.-2. 11.2014 ŠKATULIACI (THE BOXTROLLS) VÍKENDOVÉ KINO- Škatuliaci sú malá komunita zlomyseľných bytostí, ktoré vychovali malého chlapca Vaja (Eggs) vo vyhĺbených chodbách pod mestom Syrovany. Nepriateľský Archibald Snatcher sa chce zbaviť všetkých Škatuliakov v meste, preto Vajo spolu so svojou kamarátkou Winnie zosnuje plán na záchranu svojej adoptívnej rodiny, no aby sa mu to podarilo, musí vystúpiť „na povrch“, do sveta ľudí.

 

3.11.2014 VŠETKO O ŽENÁCH- Čo všetko viete o ženách? Nahliadnite do ich sveta  prostredníctvom skvelej komédie Všetko o ženách. 5 príbehov plných smiechu, sĺz a silných emócií. Predstavenie najmä pre mužov, ktorí chcú pochopiť ženy, no boja sa spýtať.všetkooženach

 

4.11.2014 PROJEKT 100- 2014 ŤAŽKÝ DEŇ (A HARD DAY’S NIGHT)- Príbeh najslávnejšej rock and rollovej kapely všetkých čias, The Beatles. V komediálnom duchu zachytáva osudy členov kapely počas vyvrcholenia beatlemánie.

 

5.11.2014 DÍRA U HANUŠOVIC- Učiteľka nemčiny Maruna  sa snáď  nikdy nevydá. V malej dedine, v ktorej skutočne nie je mužov na výber, Marune na pohode nepridá ani jej panovačná matka, o ktorú sa spolu so sestrou Jarunou starajú. Keď navyše Jaruna využíva prvú možnú príležitosť a odchádza po boku postaršieho Nemca Hansa do Mníchova, zostáva Maruna v „Díře“ s matkou aj nápadníkmi sama. Jedného dňa však príde v živote Maruny k nečakanej udalosti..

 

7.11.2014 ČO SME KOMU UROBILI?– Čo sa stane, keď sa dcéry zarytých katolíkov vydajú za mužov rozdielneho pôvodu a viery? Vzdelaní a zámožní Varneuilovci majú skutočne zaujímavých zaťov, Žida, moslima a Číňana. No zdá sa, že pri štvrtej dcére sa im konečne splní sen o klasickej katolíckej svadbe. No nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá…

 

8.-9.11.2014 INTERSTELLAR- VÍKENDOVÉ KINO: Hlad a sucho. Takto opisuje našu budúcnosť film Interstellar. Keď ľudstvu hrozí zánik, objaví sa diera v časopriestore. Tím astronautov sa musí vydať na cestu do čiernej diery, v ktorej sa jedna hodina rovná 7 rokom na Zemi. Nájdu planétu podobnú umierajúcej Zemi včas?

 

11.11.2014 PROJEKT 100- JIMMY P.- Skutočný príbeh amerického veterána Jimmyho Picarda, ktorý trpí početnými poruchami: dočasná strata zraku a sluchu, závraty. Vzhľadom k tomu, že nikto nedokáže presne určiť jeho diagnózu, označia ho za schizofrenika. Avšak, jeho prípadu sa ujme francúzsky psychoanalytik Georges Devereux, a naviaže s Jimmym blízke priateľstvo počas skúmania jeho choroby.

 

12.11.2014 JESSABELLE- Jessie sa vracia do svojho rodného mesta v Louisiane, aby sa zotavila z hroznej nehody, v ktorej prišla o snúbenca. Okolo Jessabelle (Jessie) sa začnú diať záhadné veci, ktoré čiastočne vysvetlí až nahrávka, ktorú nachádza v izbe jej zosnulej matky. Jessabelle chce o tomto odkaze zistiť viac, no takisto zisťuje, že v dome, v ktorom žije, nie je sama.

 

13.11.2014 CHINASKI- Koncert českej pop-rockovej skupiny Chinaski. chinaski

 

14.11.2014 STRATENÉ DIEVČA (GONE GIRL)- V deň piateho výročia svadby Nicka a Amy, Nick Dunne nahlási na políciu, že jeho žena je nezvestná. Pod tlakom polície a médií sa Nickov imidž dokonalého manžela začína rozpadať. Klamstvá, podvody a zvláštne správanie. Každému napadá iba jediná otázka: zavraždil Nick Dunne svoju manželku?

 

15.-16.11.2014 ROZPRÁVKAR (POHÁDKÁŘ) VÍKENDOVÉ KINO- Nebola by to škoda, keby jeden, takmer dokonalý muž, patril iba jednej žene? Túto otázku si zrejme kladie „rozprávkar“ – Mára/Kamil, ktorý žije dva životy s dvomi ženami, dvojmo prežíva lásku, vášeň, no i klamstvá, do ktorých sa nechtiac zapletie a skomplikuje si tým svoj dovtedy ideálny život. Veď horšie než prosiť o odpustenie jednu ženu je už len prosiť o odpustenie dve ženy…

 

15.-16.11.2014 VČIELKA MÁJA VÍKENDOVÉ KINO- (Premietanie o 17.00 hod)- Nové príbehy a zážitky troch včelích priateľov Máji, Vilka a Flipa. Neposedná Mája chce porušiť pravidlá úľa a skúsiť svet tam vonku. Počas svojej dobrodružnej a nebezpečnej cesty spozná veľa dobrého i zlého, no najmä spozná hodnotu skutočného priateľstva.

 

18.-19.11.2014 DRACULA: NEZNÁMA LEGENDA (DRACULA UNTOLD)- Jeho kráľovstvo je napadnuté Turkami. Musí ochrániť svoj ľud i svoju rodinu za cenu, ktorá je privysoká. Stáva sa netvorom, pred ktorým uteká všetko živé. Príbeh legendárneho grófa Vlada, ktorý sa obetoval, aby pred zlom uchránil vlastnú rodinu, i všetky rodiny v jeho kráľovstve.

 

21.11.2014 NYMFOMANKA I. a II. časť- Režisérska verzia (NYMPHOMANIAC)- Nekrátené verzie celosvetovo známych filmov dánskeho režiséra Larsa von Triera, v ktorých sa nič netají o ženách, mužoch, a všetkým medzi nimi.

 

22.-23.11.2014 HRY O ŽIVOT: DROZDAJKA- 1 ČASŤ VÍKENDOVÉ KINO-  V poradí 3. film zo svetoznámej série The Hunger Games (Hry o život). I po skončení Hier, počas ktorých bol zbičený 12. obvod, pokračuje vojna. Víťazka Hier Katniss Everdeenová sa ociná v 13. obvode medzi rebelmi. Aj keď sa rebelom darí potláčať útoky zo strany Kapitolu a prezidenta Snowa, jediný, kto môže celkom ukončiť vojnu a zachrániť Peetu je práve Katniss. A preto sa musí stať opäť Drozdajkou…

 

25.11.2014 PROJEKT 100- 2014 BIELY BOH (FEHÉR ISTEN)- Film z maďarskej produkcie vykresľujúci dramatický vzťah mladej Lili a jej psíka Hagena. Lili a Hagen strávili spolu deň čo deň už od narodenia, a po tom čo sa presťahovali do domu jej mrzutého otca, sa razom všetko mení. Starý Hagen je vyhodený na ulicu. Do veľkého sveta. Napínavý príbeh lásky medzi človekom a jeho najlepším priateľom.

 

26.11.2014 LÚČNICA- Vystúpenie slovenského umeleckého súboru Lúčnica. Obdivuhodné predstavenie plné tanca, hudby a krojov pripomínajúce históriu a tradície z rôznych kútov Slovenska.

 

28.-30.11.2014 TUČNIACI Z MADAGASKARU (PREMIETANIE O 17.00 HOD.)- Nenarodíte sa ako super agent ani sa ním nestanete cez noc. Sledujte zábavný animák o 4 tučniakoch, ktorí opustili „pohodlie“ newyorskej ZOO a spoja sily s agentom, ktorého meno neprezradíme, do boja proti podlému doktorovi Brineovi.

 

29.-30.11.2014 ŽELEZNÉ SRDCE (FURY) VÍKENDOVÉ KINO- Americká vojnová dráma. Počas druhej svetovej vojny, odhodlaný seržant Wardaddy velí 5 člennej skupine vojakov. Takmer bez munície sa vydávajú do boja proti početnej presile nepriateľa. Aj napriek nepriazni osudu sa čata nevzdáva a bojuje až do konca.

 

Zdroje: msks.sk; imdb.com; csfd.cz; ezahorie.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *