Kino Senica

Program Amfiteátra (júl)

Dlho očakávaná letná sezóna je konečne tu a s ňou prišli aj tradičné zmeny. Premietanie sa presúva z Kina Mladosť na senický amfiteáter a takisto sa posúva začiatok premietania na 21:30 (ak nie je uvedené inak). Ponúkame vám program filmov, ktoré si budete môcť počas júla vychutnať pod holým nebom.

A number of different factors can make a drug test unreliable. How to store Bhālki ivermectin 12 mg tablet in australia: keep ivermectin and all other medications out of the reach of children, under the age of 9. The main ingredient of a lot of steroids are androgen, but not all androgens are good.

You should always consult your doctor before taking medications that may cause side effects. The ability of y-igg and dengue-igg to mediate proinflammatory macrophage responses Morelia was evaluated using the murine macrophage cell line raw264.7, stimulated with y-igg, dengue-igg and the different antibody formats. The problem with this is that by thinking of the present you are trying.

 

4.-5.7.2015 MACÍK 2 (TED2)
VÍKENDOVÉ KINO – Letnú filmovú sezónu odštartuje pokračovanie americkej komédie TED. Už prvá časť bola neobvyklou ukážkou splnenia obvyklého detského sna, kde chlapcov jediný priateľ – plyšový macík ožije a stáva sa zrejme najlepším parťákom, akého si dospievajúci chlapec môže priať. V druhej časti, ktorá určite nebude kvalitou humoru zaostávať za prvou, sa Ted snaží presvedčiť súdy o tom, že je, teda aspoň sa cíti byť človekom, a to všetko iba preto, aby mohol mať spolu s jeho priateľkou Tami-Lynn dieťa.

 

7.-8.7.2015 RÝCHLO A ZBESILO 7 (FURIOUS 7)
Akčný sequel filmu Fast & Furious 6 (2013) a zároveň aj posledný diel rovnomennej sérieThe Fast & the Furious, ktorý bol tragicky poznačený nečakanou smrťou jedného z hlavných predstaviteľov. Paul Walker, ktorý stvárnil postavu Briana O’Connera, mal v novembri 2013 vážnu autonehodu, no ani to nezastavilo tvorcov filmu a istým spôsobom „dotvorili“ postavu Paula za pomoci jeho dvoch bratov a takisto veľkým zásahom grafikov. V poslednej časti sa stará „crew“ opäť stretáva po tom, čo zabila medzinárodného teroristu Owena Shawa. Jeho brat, Deckard Shaw, chystá pomstu pre Dominica Toretta a jeho skupinu, a pridávajú sa i ďalší, ktorí hlavným postavám poriadne znepríjemnia život.

 

9.-10.7.2015 TERMINATOR: GENISYS
„Súdny deň“ v roku 1991 vyhladil obrovskú časť ľudskej rasy a tí, ktorým sa podarilo prežiť, teraz bojujú proti počítačovému systému Skynet. Zrejme najsilnejší odboj sa sformoval pod vedením Johna Connora, ktorý pre Skynet predstavuje najväčšiu hrozbu. Problém má vyriešiť Terminátor, ktorého Skynet pošle do roku 1984, aby zabil Sarah Connorovú – Johnovu matku, skôr, ako stihne počať svojho syna. Na druhej strane, rebeli posieľajú na ochranu Sarah pred Terminátorom vojaka Reesa. Sarah sa však ukazuje ako zdatná bojovníčka, nie ako radová servírka.

 

11.-12.7.2015 ANDÍLEK NA NERVY
VÍKENDOVÉ KINO – 14-ročná Viktória je po nezmyselnej smrti svojej bohatej matky nútená opustiť pohodlie domova a presťahovať sa na nudný vidiek za otcom, ktorý bol pre ňu po celý jej život neznámy.  Jej otec je veterinár, jednoduchý muž, ktorému k životu stačí futbal, pivo a občasný flirt s majiteľkami svojich zvieracích pacientov. Viktorka, ktorá už určite nie je malé dieťa, obráti dedinu hore nohami a vnesie do nej rozruch, ktorý tomuto ospalému miestu dozaista prospeje.

 

14.-15.7.2015 MAD MAX: ZBESILÁ CESTA (MAD MAX: FURY ROAD)
Už samotný trailer počas 2 a pol minúty ponúka viac akcie, než by si niektoré filmy podobného žánru priali ponúknuť počas celého svojho trvania. V poradí 4. film zo série režiséra G. Millera Mad Max ostáva charakterom verný predchádzajúcim snímkam, ktoré sa dostali na plátna ešte v minulom storočí. Dej je situovaný do post-apokalyptického sveta, v ktorom sa vytratila všetka ľudskosť a zavládol chaos. Iba dvaja rebeli, Max a Furiosa sú schopní bojovať proti tejto skaze.

 

16.-17.7.2015 MIMONI (MINIONS)
Filmy Despicable Me a Despicable me 2 priniesli okrem chytľavého soundtracku (Pharrell Williams – Happy) aj úžasných veselých Mimoňov. Spočiatku úlohou nie veľmi výrazné postavičky sa však tešia veľkej popularite, preto sa tvorcovia DM a DM2 rozhodli venovať Mimoňom celý jeden film. Ukazuje ich putovanie svetom počas histórie, ktorá siaha ďalej než tá ľudská.

 

18.-19.7.2015 LOVCI A OBETE (LOVCI A OBĚTI)
VÍKENDOVÉ KINO – Akčná dráma natočená podľa skutočných udalostí. Mladík Jakub má naoko dokonalý život. Skvelých rodičov, priateľku, dobrých kamarátov. No nie je všetko zlato čo sa blyští. Jakuba sužujú problémy s peniazmi, dlhuje nemalé čiastky každému, na koho si spomenie a život mu znepríjemňujú aj výpalníci. No v pozitívnom slova zmysle sa mu stavia do cesty mafián, ktorý momentálne zastáva úlohu Jakubovho strážneho anjela.

 

21.-22.7.2015 ŽIVOT JE ŽIVOT
VÍKENDOVÉ KINO – Bratia Česi nás naozaj bavia. V najnovšej komédii si Ondřej Vetchý a Simona Stašová zahrajú manželský pár v strednom veku, ktorý rieši okrem početných problémov svojich 3 dcér aj problémy vlastné, no oveľa závažnejšie. Takmer celý film sa točí okolo nevery, z ktorej podozrieva úzkostlivá manželka svojho manžela. Či oprávnene, to sa dozviete v kine.

 

23.-24.7.2015 ANT-MAN
Štúdiá MARVEL v posledných rokov vyvíjajú pozoruhodnú aktivitu, čo nepochybne teší každého komixového fanúšika. Najnovšie vydali superhrdinskú akčnú snímku s názvom ANT-MAN, v ktorej si hlavnú úlohu zahraje populárny americký herec Paul Rudd. Scott Lang, podvodník s neobyčajnými schopnosťami, sa musí ujať úlohy hrdinu a pomôcť Dr. Hankovi Pymovi odvrátiť hrozbu zničenia sveta.

 

25.26-7.2015 PIXELS
VÍKENDOVÉ KINO – Poznáte to, v dnešnej dobe nič nové. Videohry sú dnes už tak prepracované a realistické, že vás úplne pohltia a čoskoro sa ocitnete vo virtuálnej realite, ktorá je na nerozoznanie od reality skutočného sveta. No čo sa stane, ak sa poruší hranica medzi skutočným a virtuálnym svetom? Na túto otázku pomôže nájsť odpoveď film s názvom Pixels, v ktorom mimozemské bytosti napadnú planétu Zem vo forme postáv z videohier a všetko, čoho sa dotknú, premenia na pixely. Zastaviť ich môže iba trojica Adam Sandler, Peter Dinklage Kevin James.

 

28.-29.7.2015 AVENGERS 2: VEK ULTRONA (AVENGERS 2: AGE OF ULTRON)
Na konci apríla poslali štúdiá MARVEL do kín zrejme najočakávanejšiu a podľa predpokladov aj jednu z najziskovejších premiér tohto roka. Už niekoľko mesiacov vopred nás prostredníctvomYouTube a Facebooku produkcia a aj samotní herci zásobovali trailermi, plagátmi a najrôznejšími materiálmi, ktoré mali za úlohu v divákovi vyvolať množstvo otázok, na ktoré zodpovie až samotný film. Iron Man, Captain America, Hulk, Thor, Black Widow a Hawkeye sa opäť stretávajú vo veľkolepom súboji proti hrozbe zničenia sveta, ktorú tento raz predstavuje podlý robot Ultron.

 

30.-31.7.2015 MALÝ DRÁČIK (COCONUT THE LITTLE DRAGON)
Dráčik Kokosík a jeho kamarát Oskar sa narodili na Dračom ostrove, avšak obaja sú iní ako ostatní. Kokosík na rozdiel od ostatných drakov nelieta a Oskar je drak-mäsožravec, ktorý sa stal vegetariánom. Spoločne s ich vynaliezavou dikobrazou kamarátkou Matildou musia zachrániť ostrov pred nebezpečnou sopkou, ktorá sa po rokoch odrazu prebudila. To však bude možné iba vtedy, ak draci všetkých veľkostí a farieb uzavrú medzi sebou mier a spoja sily k záchrane ich nádherného ostrova.

 

zdroje: msks.sk; youtube.com; imdb.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *