Kino Senica

Program Amfiteátra (august)

Polovica leta je preč a ak si ešte nestihol zájsť na amfik, pripravili sme pre teba program filmov, ktoré sa budú premietať v auguste. Premietanie sa začína o 21:00 (ak nie je uvedené inak).

Contortus* larvae recovered from the gastrointestinal tract of growing pigs. They Ermua azithromycin have no plans to sell them to the public for more than 0. A wide range of antidepressant drugs are available in the market.

These medicines are cheap by comparison to most of the medicines available in the market. We discontinued etodolac and amlodipine in september 2012 Wangon preisvergleich viagra generika because of lack of confidence in our data. In some cases, an anti-depressant may make your thyroid gland produce less thyroid hormone.

 

1.-2.8.2015 MISSION: IMPOSSIBLE – NÁROD GRÁZLOV (MISSION: IMPOSSIBLE – ROGUE NATION)
VÍKENDOVÉ KINO – Známy akčný triler z roku 1996 Mission: Impossible sa dočkal už štvrtého pokračovania, už tradične v hlavnej úlohe s Tomom Cruisom. Tajná služba IMF (Impossible Mission Force) sa dostáva do konfliktu s vládou, čo mimoriadne prospieva rastu teroristickej organizácie Syndikát, ktorá je založená bývalými členmi a je poverená zničením IMF. V tom jej majú zabrániť agent IMF Ethan Hunt a záhadná Isla Faust.

 

4.-5.8.2015 LOKALFILMIS
Ako je spomenuté nižšie v traileri, 22 rokov sa čakalo na prvý slovenský celovečerný (A vieš prečo celovečerný?) animovaný film a my doň vkladáme veľké nádeje. Keď mladí animátori v roku 2011 rozbehli projekt LokalTV, zrejme málokto tušil, že sa Rytmaus, Moloch, Menežeris, Pišta Lakatoš a ďalší stanú takými populárnymi  a o to viac nás teší, že sa krátke animáky dočkali celovečerného spracovania s unikátnym príbehom.

 

6.-7.8.2015 VYKOĽAJENÁ (TRAINWRECK)
Iný kraj, iný mrav. Či skôr, iná doba. Tak ako milióny mladých dievčat v 21. storočí, ani Amy sa priveľmi nehrnie do dlhodobých vzťahov, uprednostňuje skôr tie na jednu noc. Keď však stretáva sympatického lekára Aarona, aj keď nechtiac, uvedomuje si, že perfektný byt a vysnívaná práca zrejme nie sú to jediné, na čom v živote skutočne záleží.

 

8.-9.8.2015 50 ODTIEŇOV SIVEJ (50 SHADES OF GREY)
VÍKENDOVÉ KINO- Dlho očakávaná a špekulácie vyvolávajúca filmová adaptácia svetového bestselleru od E L Jamesovej, ktorý je častokrát označovaný ako fenomén. (Právom?)…Trochu nezvyčajný príbeh prvej lásky, ktorú zažíva mladá Anastasia Steelová, keď sa bláznivo zamiluje do očarujúceho milionára Christiana Greya, ktorý je prinajmenšom komplikovaný. Postupne nevinnej Anastasii odkrýva svoje tajomstvá a vystavuje ju tak skúške jej náklonnosti k nemu. Snímka plná lásky, sexu a vzrušujúcich scén, ktorá prináša idylický, až nereálny pohľad na vzťahy a iné dospelácke veci.

 

11.-12.8.2015 JURSKÝ SVET  (JURASSIC WORLD)
Universal Studios posielajú do sveta „prerábku“ známeho príbehu Jurský park, ktorej dej sa odohráva 22 rokov po udalostiach z prvého dielu. V roku 2015 už, kedysi len vízie Johna Hammonda, sa stávajú skutočnosťou a park plný najstarších obyvateľov planéty je konečne v prevádzke. Avšak ľudská zvedavosť nemá konca, tím vedcov stále posúva hranice hazardovania s prírodou, čo sa postupne začína vymykať kontrole.

 

13.8.2015 AMY
Srdcervúci dokument venovaný zosnulej britskej speváčke Amy Winehouse, ktorá v roku 2011 zomrela na otravu alkoholom. Snímka zachytáva najdôležitejšie momenty speváčkinho života prostredníctvom domácich a zákulisných videí, ktoré verejnosť nikdy pred tým nemala šancu vidieť.  Filmovú poctu tejto geniálnej umelkyni zrežíroval víťaz BAFTA Award Asif Kapadia.
.

 

 

14.-16.8.2015 V HLAVE (INSIDE OUT)
VÍKENDOVÉ KINO – Disney Pixar,  tvorcovia svetoznámych animovaných filmov ako UP!, Hľadá sa Nemo a Toy Story 3 posielajú do kín novinku v podobe vtipnej snímky Inside Out. Film diváka zavedie do malého sveta v hlave každého z nás. Do centra v mozgu, v ktorom sídlia naše emócie – Radosť, Strach, Hnev, Depresia a Nechutenstvo. Výnimkou nie je ani dospievajúca Riley, ktorá musí opustiť všetko, čo doteraz poznala a vydať sa do neznáma, spoznať nových ľudí, prostredie a takisto aj životné situácie.

 

18.-19.8.2015 FANTASTICKÁ ŠTVORKA (FANTASTIC FOUR)
Komixový príbeh štvorice mladých vedcov, ktorí po ceste do vesmíru nadobudli superschopnosti asi netreba nikomu predstavovať. Už tento mesiac uzrie svetlo sveta najnovšie spracovanie tohto komixu v podaní superhrdinského štúdia MARVEL.

 

20. a 23.8.2015 RYTMUS: SÍDLISKOVÝ SEN
Film RYTMUS sídliskový sen vznikal 8 rokov a zblízka dokumentuje život jednej z najznámejších osobností česko-slovenskej hudobnej scény. Patrik „Rytmus“ Vrbovský vyrastal v obyčajnej rodine na sídlisku v Piešťanoch a kvôli rómskemu pôvodu sa neraz stretol s predsudkami okolia. Dnes vydáva albumy v desaťtisícových nákladoch, bol porotca Superstar a jeho videá videlo na internete viac ako 200 miliónov užívateľov. Film ponúkne aj exkluzívne zábery z rodinných archívov videí a fotografií, podložené osobnými výpoveďami ľudí z Rytmusovho najbližšieho okolia.

 

25.-26.8.2015 MAGIC MIKE XXL
Väčšie, veľkolepejšie, horúcejšie. Presne také bude pokračovanie americkej snímky zobrazujúcej partiu profesionálnych striptérov. No nechceme ostať len pri opise, ktorý znie prinajmenšom prostoducho. Film ponúka okrem množstva , pre nežnejšie pohlavie zaujímavých momentov, aj pár vtipných scén a hĺbavých dialógov. Channing Tatum sa po troch rokoch opäť vracia k starej partii a spolu vyrážajú na posledné vystúpenie, ktoré sa stane legendárnym. Veríme, že Magic Mike nesklame.

 

 

27.-28.8.2015 UPS: NOE ZDRHOL (OOOP! NOAH IS GONE)
Dobrodružný animovaný príbeh bizarných zvieratiek, ktoré nemali toľko šťastia dostať sa na Noemovu archu pred obrovskou povodňou. Avšak prefíkaný raťafák Dejv sa spoločne so svojím synom Finíkom dostali na archu v hodine dvanástej, za pomoci grumpíkov Lísky a Ley. Avšak skutočné dobrodružstvo začína, keď sa ukáže, že Finík a Lea nie sú na arche. No na míle ďaleko od nej je iba more.

 

29.-30.8.2015 (NE)DOKONALÁ PARTIČKA (MASTERMINDS)
Nenapodobiteľný Zach Galifianakis ako bývalý vojnový veterán, teraz ako strážnik vo firmena výrobu obrnených vozidiel zorganizuje spoločne so svojou láskou Kristen Wiig najväčšiu bankovú lúpež, aká nemá v americkej histórii obdoby. Avšak jeho tímu, ktorý sa takisto podieľa na lúpeži akoby nestačili nakradnuté milióny, preto vydáva Zacha do rúk zákona.

 

zdroje: msks.sk; youtube.com; imdb.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *