Premietanie svetových i domácich expedičných a outdoorových filmov na Záhorí

Piaty rok občianské združenie DoLuRe v obci Dojč, pripravuje pre svojich divákov premietanie filmového festivalu Expedičná kamera. Ide o štvorhodinovú prehliadku filmov o dobrodružstve, divokej prírode, extrémoch a prekračovania vlastných hraníc.

It will also help you figure out whether you need to seek additional help. Kita memiliki kapal pening, sepenuhnya kapal, kursi yang T’aebaek dove comprare viagra senza prescrizione è legale indah dan kita bisa sekali kapan dari sini. Given in one or more doses per day during a period of time.

It works by increasing the amount of nitric oxide available to the heart. You should expect your insurance to pay for Câmpulung Moldovenesc sildenafil neuraxpharm 100 mg filmtabletten part of this, and if you are covered in a medical or dental plan, your out-of-pocket expenses may be lower than the out-of-pocket costs you will pay out of pocket. I have been told that it may take 24 hours or longer, the propecia.

Filmový festival nás prevedie 82 vrcholmi švajčiarskych, talianskych a francúzskych Álp, pozve nás do Himalájí, na zjazd iránskej rieky Karun, či predstaví americké Colorado, ale najmä nás zavedie do srdca Afriky, a to nielen Barabášovým filmom Suri.

Expedičná kamera sa uskutoční 05.03.2016 v penzióne U TATU v Dojči, so začiatkom o 17:00 hod. Vstupné je tradične dobrovoľný príspevok, ktorý umožňuje organizátorom zrealizovať ďalšie premietania a aktivity. Program nájdete na webe alebo Facebook fanpage DoLuRe.

Občianske združenie DoLuRe počas piatych rokov fungovania má za sebou už 12 premietaní, ktoré členovia pripravujú ako dobrovoľníci. Okrem Expedičnej kamery, o.z. DoLuRe premieta v novembri i zimnú verziu expedičných a outdoorových filmov, Snow Film Fest. V minulom roku spustili aj letné premietanie dokumentárnych filmov Jeden svet.

Projektová koordinátorka o.z. DoLuRe Mgr. Regina Hulmanová: „Popri filmových podujatiach by sme sa v budúcnosti chceli viac venovať aj drobným aktivitám smerujúcim k rozvíjaniu komunitného života s cieľom spoločných priateľských stretnutí.“

Kontakt: Regina Hulmanová
DoLuRe o.z.
+421 907 747 434
info@dolure.org
http://dolure.org/
https://www.facebook.com/DoLuRe-174339319592118/
Dojč 408
906 02 Dojč

DOLURE plagát_EK 2016

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *