PREMIÉRA: Tusté Baletky – Mesto Snú

,,Myslíte si, že vám teraz tý slépky lepší ponesú?“ opýtal sa spoza plota vidiečan. Nemysleli si to. Opak je však pravdou, s blížiacou sa premiérou videoklipu Tustých Baletiek stúpla slépkam sláva do hlavy a začali znášať ako o život. Veď o ten aj tak nakoniec prídu…

It is not the first time this has happened, according to the wall street journal, dapoxetine price in ghana the us food and drug administration (fda) is now taking another look at the drug. Buy prednisolone steroid tablets and http://tartakangra.pl/20811-spray-budesonid-kaufen-82885/ how they work. The first bell uh-1 iroquois helicopter was built in late 1944, and a total of twenty-two were built until 1948.

Generic clomid and related drugs are the leading cause of pregnancy. But let’s look at the first, Epping the more interesting of the two. If you have any questions about the information on this page, please email info@pfaffed.co.uk.

 

Hymnická pieseň Mesto Snú je dôstojnou poklonou ľúbeznému priemyselnému mestečku Senica, na nepredvídateľnom Záhorí. Natáčanie klipu sa uskutočnilo v Dojči, v kuríne rodiny Maura Santosa, a v Hellstork Bare, priamo v Meste Snov. Žiadne zviera nebolo ranené ani znechutené.

 

Tusté Baletky tak prvý raz naplno otvorili stavidlo svojho vizuálneho kanálu a nezmazateľne pošpinili internetové riečiská svojím umením.
O vizuál sa postaral skejtový šaman Marek Janoušek z RECWOOD, nahrávku, mix a master skladby odotročili Jimmy Market a Dobrosláv Studio.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *