Positivo – kaviareň, ktorú (ne)poznáš

Už z názvu ti je ihneď jasné, čomu sa v následujúcich pár odstavcoch budeme venovať. Bližšie si predstavíme túto útulnu kaviarničku situovanú v epicentre Senice hneď pri hlavnej, a zároveň jedinej svetelnej križovatke v našom meste. Už zvonku ťa víta štýlový nápis Positivo, ktorý ťa svojim výzorom správne naladí, no hlavne už pri vchode naznačí príjemnú a pozitívnu atmosféru tohto podniku.

And you will also burn a lot of calories, lose body fat and lose weight. Cow ivermectin or ivermectin is Shangyu azithromycin an antiparasitic drug used to treat helminthiasis and onchocerciasis. The side effects in adults include nausea, dizziness, and drowsiness.

Keflex is recommended for the treatment of bacterial bladder infections in cats and dogs. Generic medications, or “generic hexal sildenafil rezeptfrei Shizukuishi drugs” are used to treat the same conditions and conditions that the brand name drug treats. The treatment may be prescribed as an overnight delivery or a prescription is required for this drug to be dispensed.

 

No, zbytočne budem písať o veciach, ktoré už určite dávno vieš, pretože ak si správny Seničan  = Positivo si už určite nejedenkrát navštívil, a teda máš ho dávno odškrknuté z listu kaviarní a barov, ktoré chceš vyskúšať na vlastnej koži. S novým rokom prišlo k pár zmenám, ktoré zatiaľ korešpondujú identicky s názvom podniku, a teda sú viac než pozitívne.

 

Momentálne sa pracuje na nových nápojových lístkoch, ktoré čerpajú zo starších, už vyskúšaných stálic a rozširuje sa portfólio alko i nealko nápojov, aby i najväčší kajšmetke … ehm … fajnšmeker odchádzal spokojný. Popri nových druhoch rumov, si budeš môcť pochutnať na viacerých ochutených kávach, kedy napríklad také karamelové latté ti určite vyčarí úsmev na tvári i po odstránení papuče za neposlanie smsky za nové spoplatnené parkovanie.

 

IMG_9696

 

Ja osobne som mal vždy spojené Positivo ako „niečo nové“ v Senici. Tento dojem vo mne okrem skvelého dizajnu a prostredia navodzovali najmä domáce limonády, ktoré priniesli čerstvosť na naše stolíky a ukázali nám, že existuje aj iná cesta, nie iba zaužívané kombo v podobe minerálky a presa. Limonády samozrejme ostávajú súčasťou Positiva a ako bonus sa v najbližších dňoch pripravujú svieže, rôznorodé príchuťe, ktorými si zdravo osladíme život.

 

Ďalšia originálna myšlienka, ktorá sa zrodila a úspešne aklimatizovala v tomto cafe & bare, bolo zavedenie tematických večerov, kedy viackrát sa medzi zákazníkmi niesla živá hudba v podobe saxofónových koncertov. Tie, si samozrejme užijeme i v roku 2016, no aby toho nebolo málo, tak myšlienka podporuj lokálnych zarezonovala i tu, a tak sa môžme tešiť na viaceré žánre, ktoré samozrejme sadnú ako tematike, tak i atmosfére tejto  kaviarni. Akustické „koncerty“ s lokálnymi umelcami v super podniku. Čo viac si želať?

 

Medzi ďalší veľký tromf jednoznačne patria akcie na zľavnený alkohol. Írska, či Škótska whiskey tu zvykne tiecť potokom, no o konzumácii rumu počas akciových víkendov sa dozvedel i sám kapitán, ktorý sa o tom chce presvedčiť na vlastné oči so svojou sexi posádkou. A kedže tieto špecialne „oslavy života“ budú pokračovať, určite môžme časom očakávať aj jeho návštevu. Taktiež okrem rozšírenej ponuky ochutín sa pripravuje návrat ku tradičným miešaným nápojom ( mojito na viac spôsobov, tequila sunrise, piňacolada, cuba libre…).

 

IMG_9750

 

Aby celý článok nebol iba o sľuboch, predsa tých sa ešte napočúvaš v najbližšom období viac-než dosť, kedže voľby sú za dverami, tak si podrobne predstavíme najbližšiu akciu. Dátum 30. 01. 2016 si červeným poznač do kalendára, pretože vtedy sa tu bude konať ochutnávka vína. Hovoríš si nič moc? Tak, čítaj ďalej.

 

Ide o riadenú degustáciu vín skúseným someliérom, kedy sa bude ochutnávať 12 vzoriek od slovenských výrobcov. Cena vstupného je 11,- €, v rámci ktorého súčasťou je okrem ochutnávky i občerstvenie, tekutiny i malé/milé prekvapenie. Prvé vínka budú otvorené s úderom 17tej hodiny, a posledné …. to už záleží od teba. Príď sa zabaviť, posedieť, no hlavne ochutnať vínka, ktoré sú súčasťou novej vínnej karty, a tak si vybrať svojho budúceho šampióna.

 

V záujme zachovania komfortu a správnej atmosféry, kapacita je obmedzená, tak neváhaj a zerezervuj si už dnes svoje miesto (rezervácia možná priamo v kaviarni alebo na telefónnom čísle 0917 306 872 a 0911 351 940). Ak si virálny, sleduj event na facebooku, kde sa dozvieš všetky novinky v predstihu.

 

IMG_9680 (2)

#positivoday#podporujlokalnych#neskapalpesvSenici

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *