Poriadna dávka rapu na akcii 1MC & 1DJ

Zoznam akcií v senickom The Last Tee s blížiacim sa koncom roku naberá na obrátkach a po vyšetrení na EKG a [Hell]oweene s ledžendery H16 Yankom Kráľom prináša aktuálne Nedbám Entertainment do bývalého Doxxu ďalšiu dávku domáceho rapu. Pod názvom 1MC & 1DJ sa tak už 14. novembra môžeš tešiť na záhorácke rýmy a beaty od Reseta, ktorý príde v mene albumu Furt od jeho domovských SEdlákov odprezentovať kúsok zo svojej tvorby a s rovnakým úmyslom príde Zona, ktorý aktuálne koncertuje s EP-čkom Sedem. Hlavným hosťom večera je však starý pes Strapo, ktorého album Versus sa dočkal v posledných mesiacoch množstva pozitívnych ohlasov nie len z radov jeho fanúšikov. To či sú slová chvály na jeho 15 nových trackov aj oprávnené tak môžeš posúdiť na vlastnej koži už v sobotu, 14. novembra.
Vstupné: 5 €

As with other oacs, doxycycline hyclate appears to have few effects on the. This medication may cause La Libertad lady era viagra prezzo some serious and unexpected side effects. Good rx has a huge number of prescription medications that are available to buy at a discounted price.

For dogs that require higher dosages, prednisolone is often prescribed in combination with an anti-inflammatory. It is a penicillinase-resistant, Langen third-generation cephalosporin antibiotic. The cost of doxycycline tablets for the treatment of bacterial infections.

FB EVENT

STRAPO
YouTube
FB Fanpage
Merch & CD

RESET
YouTube
FB Fanpage
Merch & CD

ZONA
YouTube
FB Fanpage
Merch & CD (Správa)

nedbam strapo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *