Poliklinika Senica vchod

Poliklinika Senica

Aktuálna situácia v Poliklinike Senica n. o. počas šírenia koronavírusu

Poliklinika Senica n.o. prijala viaceré opatrenia na zabránenie šírenia nového koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19.

Ordinačné hodiny v Poliklinike Senica n. o. počas koronavírusu

Do budovy je otvorený len hlavný vchod v čase od 6:00 do 16:00 hod. (vchod pri pohotovosti je uzatvorený). Lekáreň je otvorená v čase od 7:00 do 15:30 hod. Ambulantná pohotovostná služba pre deti, dorast a dospelých funguje v Poliklinike Senica v pracovné dni od 16:00 do 22:00 hod. Počas víkendov a sviatkov funguje APS v čase od 7:00 do 22:00 hod.

Vchod do APS je uzatvorený, pacient si zvončekom privolá zdravotnú sestru a ďalej sa riadi jej pokynmi. Každá ambulancia súkromného lekára funguje vo vlastnom režime. Každý pacient sa má pred návštevou lekára vopred telefonicky dohodnúť so svojím ošetrujúcim lekárom o ďalšom postupe v prípade jeho vyšetrenia, ošetrenia, predpisu liekov, vystavenia PN, OČR, atď. Tu nájdete kontakty na lekárov v Senici.

POZOR: Každý pacient sa má pred návštevou lekára vopred telefonicky dohodnúť.

Ďalšie opatrenia Polikliniky Senica n. o. na zabránenie šírenia koronavírusu

V Sotinskej lekárni majú stále skladom bezoplachovú dezinfekciu s dávkovačom, prateľné rúško z netkanej textílie a respirátor FFP2 bez výdychového filtra. Zamestnanci a dobrovoľní pracovníci pri vstupe do Polikliniky pustia do Polikliniky každého pacienta, ktorý má rúško alebo inú ochranu tváre a podrobí sa meraniu telesnej teploty. Meranie telesnej teploty pacientov je povinné, v prípade zvýšenej teploty je pacient odvedený do izolačnej miestnosti a je privolaný jeho ošetrujúci lekár, ktorý rozhodne o ďalšom postupe. Taktiež je vo vchode do Polikliniky Senica umiestnený bezdotykový dávkovač dezinfekčného gelu a každý pacient je povinný ho použiť.

Poliklinika Senica dočasne rozšírila počet pevných liniek, aby tak zabránila problémom s obsadenými telefónnymi linkami. P. riaditeľ Polikliniky Senica, Ing. Jozef Mikuš, prosí všetkých pacientov „aby pri vstupe do Polikliniky v prípade, ak sa tam nachádza viacero pacientov, dodržiavali minimálne 2-metrové odstupy medzi jednotlivými pacientmi a riadili sa pokynmi dobrovoľných pracovníkov. Zároveň ich prosíme, aby  lekárov a zdravotné sestry pustili vpred, aby títo mohli ísť bez čakania do svojich ambulancií, kde  budú pacientom poskytovať zdravotnú starostlivosť.“

Prehľad praktických informácií o poliklinike a lekároch v Senici.

Poliklinika Senica dovolenky

Aj vám sa už párkrát stalo, že ste sa otočili pred ordináciou vášho lekára kvôli tomu, že si lekár čerpal dovolenku? Takto mrhať časom už nemusíte, keď pred každou návštevou vášho lekára v Senici navštívite web polikliniky v Senici, kde nájdete vždy aktuálne oznamy o dovolenke vášho lekára.

Poliklinika Senica lekári

Pripravili sme pre vás zoznam lekárov v Senici a ich kontakt. V zozname taktiež nájdete informáciu o ordinačných hodinách lekárov v Senici.

Pohotovosť Senica

Ambulancia pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých

Kontakt telefón: 034/651 30 08

Kontakt telefón: 034/698 30 55

Číslo dverí: 91, 96

Ambulancia pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast

Kontakt telefón: 034/698 30 43

Číslo dverí: 91, 96

Poliklinika Senica kontakt

Poliklinika Senica už nedisponuje ústredňou, ktorá by vás informovala o všeobecných informáciách o poliklinike. Je potrebné kontaktovať vášho lekára. Kompletný zoznam kontaktov na lekárov v Senici sme pre vás pripravili.

Riaditeľ polikliniky v Senici

Ing. Jozef Mikuš

Kontakt telefón: +421 903 257 825

Sekretariát riaditeľa polikliniky v Senici

Kontakt telefón: 034/651 25 19

Kontakt telefón: 034/698 30 10

Kontakt telefón: 034/698 30 10

Sotinská lekáreň

Kontakt telefón: 034/651 25 19

Kontakt telefón: 034/698 30 10

Kontakt telefón: 034/698 30 15

TIP: V prípade, ak ste našli v tomto článku neaktuálny kontakt alebo informáciu, kontaktuje nás cez Facebook Senica Plus. Radi to aktualizujeme.