Poetry in telegrams debutuje s CD Songs For Desperate Lovers

Medzinárodný hudobný projekt Poetry in telegrams vydal v decembri 2014 debutové CD Songs For Desperate Lovers (Piesne pre zúfalých milencov). Na CD, resp. EP sa nachádza singel Juliet And Romeo, ktorý duo predstavilo v priebehu minulých týždňov a taktiež nové skladby. Bonusom je videoklip v réžii Jakuba Šteineckera. Viac informácií ponúka oficiálna webová stránka a fanpage, kde sa môžete stať fanúšikom tohto projektu.

Poetry in telegrams založil slovenský gitarista a textár Johny Štefeček. Súčasťou minimalistickej zostavy je hosťujúci bubeník, pričom všetky piesne na Songs For Desperate Lovers nahral Thomas Lang (Stork, Paul Gilbert, George Michael, Falco atď.) vo svojom americkom štúdiu. Zvyšok nahrávky vznikal v Grapow Studios a pod finálny zvuk sa podpísal Roland Grapow (GER).

Minimalizmus je dôležitou črtou celého projektu. Všetky piesne sú i naživo hrateľné v dvojčlennej rockovej zostave: 7-strunová gitara a bicie. V minimalistickom duchu sa nesie aj obálka debutového CD, ktorá je dielom Pavla Trubena a jeho tímu z dot2dot.
Obalka_SFDL

Kontakt: Johny Štefeček, e-mail: johnystefecek@gmail.com

www.poetryintelegrams.com

www.facebook.com/poetryintelegrams

www.youtube.com/user/poetryintelegrams

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *