Podporuj lokálnych

V súčasnej dobe je podnikanie čoraz zložitejšie, respektíve byrokracia s tým spätá okráda ľudí o nadšenie a odhodlanie rozbehnúť vlastný biznis. Našťastie sú medzi nami takí, ktorí sa nevzdávajú  a idú do toho s plnou vervou.

Nehovorím ale o takých, ktorí sa len slepo ženú za peniazmi a je im jedno, v akej kvalite poskytujú svoje služby a produkty. Mám na mysli takých, ktorých podnikanie je zároveň spojené s ich vášňou, alebo ich koníčkom a zároveň k tomu pristupujú profesionálne. Rozdiely medzi týmito dvomi typmi rozpoznáte hneď po príchode do ich prevádzky alebo podľa ponúkaného sortimentu. Samozrejme sa to týka aj podujatí, či už koncertov,  predstavení alebo športových zápasov. Jednoducho podnikanie je všade, kam sa pozrieš.

Čo som sa ale snažil povedať, je, že nie je podnikanie ako podnikanie a mali by sme si poriadne rozmyslieť u koho sa rozhodneme minúť svoje peniaze, pretože hodnota, ktorá sa nám vráti bude u každého iná. Preto v rámci seriálu PODPORUJ LOKÁLNYCH sa vám budem snažiť priblížiť podniky, organizácie, tímy, interpretov, spoločnosti z nášho mesta, ktoré podľa mňa svojou činnosťou  zdvíhajú kvalitu života v tomto meste prostredníctvom poctivo odvedenej práce, zmyslom pre detail, dobrého vkusu a hlavne množstva energie, ktorú tomu venujú.

Za to si zaslúžia náš rešpekt a podporu!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *