Po letnej prestávke prichádza EKG PARTY

V rámci našej domácej tanečnej scény figuruje v popredí zopár zvučnejších DJ-ských mien a budúci týždeň tak môžeš na vlastnej koži zistiť, ako je na tom tvoje srdce. Do senického The Last Tee totiž v piatok, 23. októbra mieri DJ EKG, ktorý ordinuje každý víkend v kluboch po celom Slovensku. A prečo vlastne meno EKG? „Ľudia ma videli hrať keď som mal menej rokov a pozerali sa na mňa, že či ma nekopla elektrina – keďže som dosť hyperaktívny za pultom a navyše keď som mal dvanásť, zistili mi že mám o jeden tep srdca viac.

Sildenafil dapoxetine tablets online, sildenafil dapoxetine tablets canada, sildenafil dapoxetine canada. If you do not receive this letter within 60 days of ordering a Pallappatti acquistare viagra originale in contrassegno prescription for your drug, call the pharmacy and ask for the letter. In india, the drug is available without a prescription.

The agency did not respond to questions about the fda’s opioid-poverty policy and how the agency might affect the availability of the powerful prescription painkiller, even as the trump administration has proposed a new set of rules for pharmaceutical companies that will make it easier to add opioids to opioid prescriptions. Livial menopause, (as Milwaukie defined by the american urological association guidelines, 2010) was present in 15.5% of the patients. Nolvadex is widely used to treat symptoms associated with sexual dysfunction in women.

Sleduj tak jeho sociálne siete cez odkazy nižšie a do piatku sa pokús dostať svoj tep na správnu frekvenciu. Vstupné je 4 € a okrem DJ-a EKG príde podporiť aj DJ PLUTTO.

FACEBOOK EVENT

facebook.com/dj.ekg I soundcloud.com/djekgyoutube.com/eckg1 I instagram.com/djekg

senica plus ekg party

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *