Otvorenie letnej sezóny v SKLEP PUBe!

Milí Sklepisti,
konečne sme sa dočkali! Po mesiaci prác, ktoré nám stále kazil dážď sme konečne dostali našu terasu do stavu “čiastočnej spokojnosti” ( ako je u nás dobrým zvykom do úplnej spokojnosti to potrvá ešte minimálne dva týždne:) ).Pripravili sme tak pre vás príjemné posedenie v inkognito prostredí vo dvore bývalého kvetinárstva.
sklep_pub_letna_sezona
ČO VÁS ČAKÁ?

++++++++++ BBQ GRILL ++++++++++

Za grilom sa objaví Dano a ten si pre vás od 18:00 následovné menu:
* 100% SENICKÝ BEEFBURGER
Výborný hovädzí burger plný skvelých surovín výhradne od miestnych výrobcov a dodávateľov. Omáčky, ktoré “vytopujú” tento burger, tak ako aj cibuľový džem si vyrábame sami podľa našich receptúr.

* PULLED PORK SOUTHERN STYLE
Maličký sliderík plnený trhaným bravčovým, ktoré sa pečie pomaly a riadne dlho. Ten bude doplnený šalátom coleslaw a opäť vlastnými omáčkami. Žemličky na tento typ pre nás pečie naša dvorná muffinová pekárka Katka.

* URBAN VEGGIE
Tak ako minulý rok, tak aj tento myslíme na našich vegetariánov. Burger inšpirovaný našou bratskou prevádzkou Urban House nesie grilované šampióny, fetta cheese, bazalkové pesto, štipľavú harisu a zeleninku.

++++++++++ NOVÉ DRINKY ++++++++++

Počas uplynulých mesiacov sme sa chodili inšpirovať prácou najlepších barmanov na Slovensku. Ohromne nás to nadchlo a podporili našu snahu o zaradenie “miešaných” drinkov do nášho lístka. Nečakajte žiadne babské ulepence, ale skutočné old school drinky. V jednoduchosti je krása ako sa hovorí a už teraz sa tešíme sa na vaše reakcie.

+++++++++++ FILTROVANÁ KÁVA ++++++++++

O absencií dobrej a kvalitnej kávy v našom meste nemusí byť ani reč. My však neplánujeme spasiť “kavopičov”, ale chceme ponúknuť našim hosťom vždy kvalitné produkty. Myslíme, že prechod z kapsulového espessa Cagliari na Hario V60 s ručným mlyncom, na ktorom vám ponúkneme momentálne kávu zo slovenskej pražiarne Green Plantation je určitý posun vpred 🙂

++++++++++ LIVE KONCERT ++++++++++

Ako keby toho nebolo málo o 20:00 sme si pre vás spolupráci s našimi priateľmi pripravili koncert Majky Závodskej & Band. Nie je nič príjemnejšie ako spojenie kvalitných muzikantov, ktorí majú radi skutočné pivo a náš podnik.

Už teraz sa na Vás tešíme! FB EVENT

Kolektív SKLEP PUB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *