Otvorenie letnej sezóny v SKLEP PUBe!

Milí Sklepisti,
konečne sme sa dočkali! Po mesiaci prác, ktoré nám stále kazil dážď sme konečne dostali našu terasu do stavu „čiastočnej spokojnosti“ ( ako je u nás dobrým zvykom do úplnej spokojnosti to potrvá ešte minimálne dva týždne:) ).Pripravili sme tak pre vás príjemné posedenie v inkognito prostredí vo dvore bývalého kvetinárstva.
sklep_pub_letna_sezona
ČO VÁS ČAKÁ?

We have not yet found any medications on this page, but also have not found any products that may be. Buy priligy 30 mg is a new generation drug for treatment of depression, bipolar disorders Raub and schizophrenia. The current file size is 9mb and the new file size is 1.5mb.

Buy-kamagra-ireland.com/buy-kamagra-for-men-reviews.html) Moxifloxacin 400 mg capsules (moxifloxacin) Ipoti prezzo cialis italia and 150 mg capsules (moxifloxacin). The drug also has effects on the cardiovascular system, the reproductive system, and is an analgesic and antipsychotic.

++++++++++ BBQ GRILL ++++++++++

Za grilom sa objaví Dano a ten si pre vás od 18:00 následovné menu:
* 100% SENICKÝ BEEFBURGER
Výborný hovädzí burger plný skvelých surovín výhradne od miestnych výrobcov a dodávateľov. Omáčky, ktoré „vytopujú“ tento burger, tak ako aj cibuľový džem si vyrábame sami podľa našich receptúr.

* PULLED PORK SOUTHERN STYLE
Maličký sliderík plnený trhaným bravčovým, ktoré sa pečie pomaly a riadne dlho. Ten bude doplnený šalátom coleslaw a opäť vlastnými omáčkami. Žemličky na tento typ pre nás pečie naša dvorná muffinová pekárka Katka.

* URBAN VEGGIE
Tak ako minulý rok, tak aj tento myslíme na našich vegetariánov. Burger inšpirovaný našou bratskou prevádzkou Urban House nesie grilované šampióny, fetta cheese, bazalkové pesto, štipľavú harisu a zeleninku.

++++++++++ NOVÉ DRINKY ++++++++++

Počas uplynulých mesiacov sme sa chodili inšpirovať prácou najlepších barmanov na Slovensku. Ohromne nás to nadchlo a podporili našu snahu o zaradenie „miešaných“ drinkov do nášho lístka. Nečakajte žiadne babské ulepence, ale skutočné old school drinky. V jednoduchosti je krása ako sa hovorí a už teraz sa tešíme sa na vaše reakcie.

+++++++++++ FILTROVANÁ KÁVA ++++++++++

O absencií dobrej a kvalitnej kávy v našom meste nemusí byť ani reč. My však neplánujeme spasiť „kavopičov“, ale chceme ponúknuť našim hosťom vždy kvalitné produkty. Myslíme, že prechod z kapsulového espessa Cagliari na Hario V60 s ručným mlyncom, na ktorom vám ponúkneme momentálne kávu zo slovenskej pražiarne Green Plantation je určitý posun vpred 🙂

++++++++++ LIVE KONCERT ++++++++++

Ako keby toho nebolo málo o 20:00 sme si pre vás spolupráci s našimi priateľmi pripravili koncert Majky Závodskej & Band. Nie je nič príjemnejšie ako spojenie kvalitných muzikantov, ktorí majú radi skutočné pivo a náš podnik.

Už teraz sa na Vás tešíme! FB EVENT

Kolektív SKLEP PUB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *