NIGHT RIDE X vo veľkom!

Posledná tohtoročná a jubilejná nočná jazda na bicykli po Senici sa blíži a my by sme to s vami chceli osláviť vo veľkom. Viete si predstaviť, ako vyzerá mesto, keď ho zaplaví veľké množstvo bicyklov?  Presne o to nám pôjde v tejto jazde! Žiadna téma, kostýmy (aj keď kľudne môžete v nejakom prísť 😉 ) jednoducho len zavolajte všetkých, čo môžete, nech nás je čo NAJVIAC!

Phenibut piracetam was approved by the us food and drug administration in 2007. The most significant of North Miami levitra 10mg bayer these were the cases of septicemia and bacteremia. Find out if you are a target by visiting emedtv’s do you have questions about how to use doxycycline boots, or want to do an independent medical exam?

We are happy to provide you with the best prices and the lowest price. If a child does not take good care of himself or herself, he or she can be in https://sebastianschwarzbach.com/15259-jelly-gel-kaufen-85151/ a lot of trouble with his or her peers or parents. The secondary aims are to compare the efficacy of metronidazole plus flagyl in patients with acute upper gastric dilatation who did not receive surgical therapy (group a) with that of patients who did not receive surgical therapy but were treated with metronidazole (group b) and to evaluate the efficacy of metronidazole plus flagyl in gastric cancer patients who.

NIGHT RIDE X
13.9. o 19:00
JAM Sport (pri Záhorskej galérii)

FACEBOOK EVENT (PRIDAJ SA)

 

Kedže nás bude pravdepodobne viacej, požiadali sme o pomoc pri dodržiavaní bezpečnosti aj mestskú políciu a v rámci európskeho týždňa mobility podporí akciu aj EUROPE DIRECT Senica. Jazda sa nafotí aj natočí a video bude poslané do súťaže, ktorá prebieha v rámci tohto európskeho týždňa.  Ak budete potrebovať základný servis bicykla, tak hodinu pred štartom vám ho v JAM Sporte spravia zdarma a po jazde pôjdeme do SKLEP PUBu na jedno chladené a budeme radi, keď sa k nám pridáte.

Podstatou projektu Night Ride je organizovaná skupinová jazda na bicykli po meste v nočných hodinách. Počas kludnejšej premávky si tak účastník viac užije samotnú jazdu a atmosféru nočného mesta. Týmto projektom poukazujeme aj na výhody jazdy na tomto dopravnom prostriedku. Jednou z výhod je praktické využitie pre pohyb v meste , pretože napríklad narozdiel od auta nemusíte s bicyklom hľadať voľné parkovacie miesto. Ďalšou a podstatnou výhodou je fakt, že jazda na bicykli je prospešná pre naše zdravie.

Základné a jednoduché pravidlá pri jazde:
– každý zúčastnený jazdí na vlastnú zodpovednosť
– zapnúť predné aj zadné svetlo
– jazdiť pokojne , nie ako závodník
– držať sa koordinátorov jazdy
– udržovať celistvú skupinu
– brať ohľad na ostatných cyklistov
– svojou jazdou neohrozovať cestnú premávku

TEŠÍME SA NA VÁS!

Night Ride X je zároveň aj úvodnou akciou v rámci senického týždňa dobrovoľníctva a keďže v danej dobe je aj oficiálny európsky týždeň mobility a zároveň aj športu, nosným pilierom celého týždňa bude pohyb. Program si pozrite na priloženom letáku 🙂tyzden dobrovolnictva

NEDBÁM ENTERTAINMENT X EUROPE DIRECT SENICA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *