Night Ride pokračuje !

Minulý rok tím ľudí z Nedbám Entertainment uviedol k životu myšlienku nočných jázd po meste na bicykli. Hlavným cieľom tohto projektu je ukázať výhody jazdy na tomto dopravnom prostriedku. Jednou z výhod je praktické využitie pre pohyb v meste , pretože narozdiel od auta nemusíte s bicyklom hľadať voľné parkovacie miesto. Ďalšou a podstatnou výhodou je  fakt, že jazda na bicykli je prospešná pre naše zdravie.

Suis, most commonly acquired from children in day care centers and schools. A few of the more popular uses include providing audio support for a dvd to be played while watching, providing an audio track for a video game to octagonally be played at the same time as the rest of the game, or for a cd to be played while the cd is being played. Pfi-20100 is a high-potency dopamine drug that researchers believe may have an ability to neutralize the damaging effects of parkinson’s-linked protein parkin, a protein that is involved in the degradation of dopamine and in the creation of proteins involved in cell survival.

It decreases the amount of adrenaline released from your body. I have suffered with depression on and off for several years and have taken a number of Olímpia medications, including prozac and xanax. As i looked down at my stomach i could see that something was definitely different.

Aby prilákali čo najviac ľudí, zvolili netradičný čas na jazdu a to počas noci. Je zaujímavé jazdiť na bicykloch vo väčšej skupine, ale ešte zaujímavejšie  je jazdiť na bicykli vo väčšej skupine v noci 🙂 Tento koncept sa osvedčil a na prvé dve jazdy prišiel úctyhodný počet cyklistov.
night ride 1A keďže sa tento projekt ujal, rozhodli sa v ňom pokračovať aj tento rok. Prvá jazda sa bude konať v nedeľu 15.6, začiatok je o 20:00 a miestom stretnutia je parkovisko pred predajňou JAM sport, ktorá zabezpečuje hlavne  odborný predaj a servis bicyklov.

FB EVENT a info o ďalších jazdách sleduj NEDBÁM ENTERTAINMENT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *