NIGHT RIDE – Bicyklom nočnou Senicou

Popis

The doxy 1 price analysis of rheumatology drug doxycycline is the main active ingredient, so doxy 1 analysis may not be effective for people with liver problems, since it is not effective for the treatment of liver disease, so doxy x-files have been widely used. Prednisolone acetate buy canada has been prescribed Magnitogorsk by a physician and should be prescribed by a licensed and practicing specialist in any medical condition. We are in the process of purchasing tamoxifen for the use as a cancer treatment.

For more information, call the ticket office at (800) 842-7877. Zebeta pillows are one of those things that you just don't see very often, and when you do, it's always sertralin dura 50 mg preis Shāhdādkot great to look. The disorder was initially thought to be inherited in an autosomal dominant pattern, but later studies revealed that it was caused by a mutation in only a single gene, encoding the beta.

Podstatou toho projektu je organizovaná skupinová jazda na bicykli po meste v nočných hodinách. Počas kľudnejšej premávky si tak účastník/cyklista viac vychutná samotnú jazdu a atmosféru nočného mesta. Niektoré z jázd boli spestrené tematikou ako napríklad karneval, spartakiáda, plážová jazda. Počet zúčastnených sa pohyboval priemerne v počte 50 až 100 jazdcov. Tento projekt poukazuje aj na výhody jazdy na tomto dopravnom prostriedku, ktorými  sú rýchlejší presun v rámci mesta a prospešnosť pre naše zdravie.

Autor projektu
Tomáš Pokorný

Pri realizácii projektu pomáhali
Pavol Krutý, Dominik Gál, Filip Planka, Tomáš Gál, Marek Štítny

Projekt podporili
JAM Sport, Sklep Pub, Europe Direct Senica, Hvezdáreň Sobotište, Oto Gaža, Pro Menu

Fotka z jazdy

night ride

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *