Najtvrdšia stand up comedy, Temné Kecy, príde v máji aj do Senice

Na Slovensku a asi aj v celej Európe patria stand up shows medzi menej frekventované podujatia, ktoré si u nás stále hľadajú svojich fanúšikov, no projektom Temné Kecy sa dvojica slovenských komikov, presnejšie Jerry „Veľmajster“ Szabó a Ivo „Ladižo“ Ladižinský snaží o menšiu osvetu. Počas svojho Temné Kecy tripu sa presúvajú medzi slovenskými mestami a v máji tak navštívia dokonca aj Senický kulturák. Pre dívákov majú pripravené rôzne kontroverzné názory a príbehy, ktoré by sa iní ľudia možno báli vysloviť, no v ich podaní sa môžeš tešiť na poriadnu dávku humoru a nadhľadu. Okrem temných kecov dokonca prinesú aj niekoľko projekcií a nových videí z Lokal TV, ktoré podporí aj imitátor Marek Fučo, známy najmä ako „Mariňák“.

Nevertheless, patients with poorly controlled disease should not be treated with higher doses of steroid for more than 1-5 years. All the other states Caringbah have the same color for their background. If you are experiencing an adverse reaction to your medicine or if you think that you have been taking it incorrectly, contact your doctor or pharmacist right away to discuss your concerns.

This makes prednisone a very cost-effective treatment for a number of skin conditions. Buy clomid https://alunewade.net/37732-kamagra-effervescente-100mg-24112/ online without prescription, cheap, generic, generic brand clomid. Levitra 20 mg (20 mg levitra) is a prescription drug manufactured and sold by bayer health care.

Vstupné je 6 € a kolotoč zábavných historiek a vtipov sa v MSKS Senica roztočí už v piatok, 22. mája o 21:30. Lístky v tu.

FB EVENT

11021274_293284090845119_1189079064001384529_n Temné kecy trip - senica

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *