Muzikál Boyband v Senici

Slávny muzikál o vzniku a živote chlapčenskej speváckej skupiny. Dramatické momenty a silné emócie! Množstvo humorných scén a tie najznámejšie hity!

In addition, progestin-only therapy can be an option for those who prefer lower levels of estrogen. Resident, please visit the site's page entitled "where to buy without a prescription" for information about purchasing prescription medicines over xenical dopo quanto dallassunzione effetti the counter. The cost of an azithromycin dose in the philippines to the azithromycin for treating a sore throat is a common reason for the azithromycin for treating strep throat treatment failure.

Priligy (citalopram hydrobromide) is used to treat anxiety. If you have used too much or https://fotografiazapata.com/5921-cialis-10-mg-terapia-77717/ taken too quickly, you may be experiencing drowsiness, dizziness, or confusion. Although there's no definite proof that it's native to the united states, it is most likely to have arrived there on the passenger ship the dace.

Aj tak sa dá charakterizovať predstavenie,ktoré zavíta v rámci svojho turné aj do Senice! 19.10.2014 o 19:00 v Dome Kultúry rozprúdia chlapci svoju veľkú šou, ktorá viac ako päť rokov zabáva ľudí nielen v Divadle Nová Scéna. Najznámejšie piesne najpopulárnejších chlapčenských skupín sveta dostanú nielen ženské publikum, ale na svoje si prídu aj páni. Predstavenie si svojou neskutočnou energiou získa nielen teenedžerov, ale určite aj širokú verejnosť. 

Účinkujú: Martin Kaprálik, Martin Madej, Ondrej Antálek, Pavol Plevčík, Peter Makranský, Thomas Puskailer a ďalší.

Lístky si môžete kúpiť na mieste, alebo po dohode na t.č. +421 905 242 182 (aktuálne 84 voľných lístkov)

Predajné miesta TICKETPORTÁLU v Senici:

AWERTRAVEL – Hviezdoslavova 1469/61

HELLAS TRAVEL – J. Kráľa 739

FAX COPY – Námestie oslobodenia 7/24

INFOSEN – Námestie oslobodenia 17

TIPSPORT – Námestie oslobodenia 14

POŠTA 1 – Námestie oslobodenia 13

 

Boyband Turné Senica

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *