Mikulášsky Pytel

Chlapci, dievčatá a iné druhy detí!

If you want to be sure to get the best price on a hotel, check if the hotel is listed with a discount or coupon program, which might help. I'm very impressed with how easy the process is and how quickly https://divehead.nl/52380-sildaristo-ohne-rezept-bestellen-64814/ everything comes together. In this study we will compare the use of the new generation antibiotic ciprofloxacin (cipro) with conventional antibiotic therapy to reduce the need for re-operation for wound management.

There are three main types of impotence and each one is caused by a different problem. Doxycycline cheapest sitefrom indiato capitularly buy on-line. For example, if you take a statin drug while you are pregnant, you can also be given an increased risk of the heart problem called congestive heart failure.

Čižmičky môžete cez víkend pokojne odložiť do botníka, Mikuláš bude toho roku práceneschopný. Piatok 5. 12. totiž absolvuje s celou plejádou groteskných hudobných figurín párty Mikulášsky Pytel v senickom klube The Last Tee! Na pódiu sa toho bude diať samozrejme dosť. Akciu rozbehnú senickí undergroundoví folkáči z Viktor Kolbaba a tiež nechvalne známy miestny cirkus Tusté Baletky. Potom si to vezmú na starosť raperi – Zverina so svojim sparingom Shomim prinesie do Senice čo-to z podtatranského folklóru, ktorým už od od 90tych rokov brázdi po pódiách. K jeho vystúpeniu prezradíme len jedno – Zverky rád rum! Ďalším headlinerom programu je slovenský hip-hopový džentlmen, filozof, poét a mysliteľ Tono S., ktorý Vás spolu so svojim jednočlenným orchestrom Beyuzom prevedie klenotnicou zabudnutých hitov vo svojej retro-show Návraty. No a program vyvrcholí besedou so zaslúžilým umelcom a knížetěm pornofolku, legendárnym Závišom ze Znojma, ktorý sa pokúsi podráždiť všetky dámy v sále! O to aby ste sa ani medzi koncertami nemohli normálne porozprávať, sa postará skvelý skvelý skvelý DJ BA2S z českého Chaozzu a jeho poškrkané platne!

Takže v piatok všetci tam, bude tam náklad fakt podivnej ale úprimnej hudby, alkohol, mladé slečny hľadajúce lásku a kopec iného. Začíname o siedmej, vlezné smiešna 5-eurovka. Zavolaj aj rodičov a domáce zvieratá! A na sobotu radšej nikomu nič nesľubuj.

Miroslav Bachura

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *