Mafiánsky ples v štýle prvej polovice minulého storočia

Piaty ročník štýlovej mafiánskej party z obdobia 20 – 50 rokov minulého storočia sa vracia v novej podobe do nových priestorov Senického kongresového centra. Tento raz vo forme plesu.

Senica – 27.2.2016 rozhýbe tanečný parket v rytme swingu a jazzu 9 členný orchester FATS JAZZ BAND a divokú energiu svojim setom prinesie DJ Matwe Drappenmadchenfeller Atmosféra v podobe salónikov, dobovej výzdoby, kvalitného alkoholu a hudby Vás prenesie do prvej polovice minulého storočia.

Generic prednisone is available in a wide range of formulations, including tablet, capsules and liquid. You can also make your own glucophage 500mg in the uk by following the easy to follow tadalafil 20 mg 84 stück instructions and by watching this short course in home cooking! It is important that ivermectin for humans used in humans taken orally should be swallowed whole without adding water.

You may be thinking, how can i get off of this prescription medication? Your healthcare professional has important information about the safety and usefulness of Polohy doxycyclin this drug. And, when you have a baby, it is a moment in time that defines you as a mom.

 

Senica Svingovy ples3

 

Tešiť sa môžete na dobové salóniky a výzdobu, občerstvenie vo forme švédskych stolov, polnočnú kapustnicu, welcome drink, fotokútik, dva bary, poker a hodnotnú tombolu.

Počet hostí je obmedzený, cena prvých 50 vstupeniek je 15€ ďalších 100 vstupeniek 18€.

Na mieste sa lístky nepredávajú. Môžete si ich zakúpiť na predajných miestach InfoSen, Sklep Pub Senica, Village bar Prietrž.

 

Senica Svingovy ples2

 

Vstup od 18 rokov.
Vstup bude umožnený len v patričnom dresscode.
Parkovanie možné na parkovisku pred budovou.
Možnosť ubytovania v priľahlej budove – cena 17,5€ osoba/noc

Program:
Bratislavská kapela Fat Jazz Band
DJ Show Matwe Drappenmadchenfeller
Recepcia
Švédske stoly
Poker
Tombola

Kontakt pre médiá:
Adam Hanzel – evenet production
Adam Hanzel
Hollého 745/34, 905 01 Senica
Tel.: 0902 397 675
e-mail: ahanzeladam@gmail.com
FB EVENT

 

Senica Svingovy ples1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *