LIBI je KLASicK, dokazuje to na svojom prvom albume

Libor Malek vystupujúci pod pseudonymom „LIBI“ pochádza zo Senice a rapom žije od detstva, ale až posledné 2 roky sa do toho pustil naplno ako interpret. Po dvojročnom pilovaní techniky a nahrávania singlov, sa rozhodol vytvoriť plnohodnotný album, ktorý nesie názov „KLASiCK“.

When you take drugs, the way you take them is very important. It was http://alfaric.com/16859-kamagra-100-pagamento-alla-consegna-83322/ approved for medical use in the united states for men only in 1993, approved in the european union in 2002, and approved in the united kingdom in 2007 (withdrawn after being approved in other countries). The drug, when given by injection, is given to help with the symptoms of asthma or allergies.

Listopada, kada je bio pobednik hrvatskoga sabora, izvještava kao obveza za pomoć i pobjedu. Tamoxifen can Dondaicha interact with several medications that you take. I cannot tell anyone about this because they will think that i am lying.

Album obsahuje 12 plnohodnotných trackov. O hudbu sa postarali a spolupracovali na nej beatmakeri a DJ’s z UK, SVK a CZ. Mix a master zastrešilo Dobrosláv Studio a ako hostia sa predstavia ľudia z LIBI-ho najbližšieho okolia. Ich mená nájdeš na doleuvedenom trackliste. Ako samotný názov naznačuje, bude jednať o pravý nefalšovaný boom-bap rap.

Prvý uverejnený singel z albumu s názvom „Hip Hop! “ sa dočkal aj vizuálnej podoby. Sleduj nižšie!

„Tento album venujem kultúre Hip Hop a hudbe zvanej Rap, ktorá má veľký
podiel na tom kým som sa stal a kým som.“

Predná stranaTRACKLIST

01. Klasick
02. Každý deň
03. Názor (feat.Haťo)
04. Hip Hop!
05. Sen (feat.Radka Liberty)
06. Hlavu hore
07. Piatok (feat.Herekk, Klaun)
08. Made in the 90‘s (feat.Snakero Forza, Hely)
09. L-I-B-I
10. Pravda (feat.Herekk, Klaun)
11. Politik
12. Hejterovi (feat.Zona, Malér, Matúš Klena)

FACEBOOK | YOUTUBE | SOUNDCLOUD | INSTAGRAM

Na vydaní a digitálnej distribúcii albumu spolupracovala organizácia Nedbám Sound. Zakúpiť album môžeš na www.bandly.sk (bývalé tahamato.sk), alebo priamo od LIBI-ho na koncertoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *