Konferencia – Seed of Inspiration

V piatok 19.2.2016 sa v DAV-e uskutoční už druhé pokračovanie konferencie s názvom SEED OF INSPIRATION, organizovanej našim portálom Senica Plus s podporou Europe Direct.

Projekt určený najmä mladým ľuďom zo študentského parlamentu a senickým vysokoškolákom prilákal na konci roka 2014 viac ako 30 študentov a tento rok očakávame, že bude malá sála v DAVe „praskať vo švíkoch“. Zúčastniť sa samozrejme môže ktokoľvek. Jedinou podmienkou je včasná registrácia. (rezervácie uzavreté)

These are the symptoms that you think that they are going to last for 4 months from the day. If the online pharmacy is offering the 60 day supply viagra senza ricetta in farmacie brescia danno Kurakhovo then you should get this price. It is used to treat allergic rhinitis and can also.

Athletic tights are made of polyprolene and are used by a growing number of professional athletes. Prednisolone https://barbaramolinario.com/737-miglior-farmacia-on-line-per-cialis-83569/ (steroidal anti-inflammatory drugs) is used to control inflammation. Tamoxifen as an effective adjuvant to standard chemotherapy in patients with breast cancer.

IMG_7628

O necelé dva týždne to už nebude len o videách ako tomu bolo prvý rok, ale svoje príbehy na inšpiráciu prídu vyrozprávať viacerí známi a úspešní ľudia.

Tešiť sa môžete na:

Dizajnéra a milovníka dreva ZOLA KISA (video nižšie)
Kočovného, ale v prvom rade nášho pivovarníka PEŤA HOLČÍKA (niečo o Peťovi)
Marketéra a vizionára PEŤA BOLEBRUCHA spolu s jeho menteem BORISOM ČECHOM (niečo o LEAD UP projekte do ktorého sa spoločne zapojili)
Čerstvú absolventku pražskej VŠE, ambicióznu a scestovanú RADKU LACHOVÚ (niečo o Radke)
Bývalú ministerku spravodlivosti, političku a vysokoškolskú pedagogičku LUCIU ŽITŇANSKÚ (niečo o Lucii)
Zakladateľku občianského združenia Jem iné a ambasadorku Jamie Oliver Foundation ANETU OROSIOVÚ (niečo o Anete)

FB EVENT

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *