JAWA 50 Retro Race

V mene o.z. AC3R Prietrž si Vás dovoľujeme pozvať na tradičné podujatie starých motocyklov značky JAWA známe pod ľudovým názvom „pionier“.Po úspešnom aprílovom podujatí na Bukovci, kde sa zúčastnilo 28 pretekárov,prichádza na rad jesenné kolo v Prietrži, ktoré sa uskutoční 11.10.2014 /sobota/.  Tu očakávame podobnú účasť súťažiacich. V súčasnej dobe máme prihláseného jedného jazdca až z Viedne. Okrem tradičných disciplín slalom a šprint budú vyhodnocovaní aj celkoví víťazi a tímová trofej o Putovný pohár starostky obce Prietrž. Počas prestávok bude hrať živá retro hudba v podobe Trio R.

I don't know how to explain this situation because of my illness but i have no idea what he wants and doesn't want - i am very strange. I will say i did have a few of the same reactions that you had but after about three months of using it my body had adjusted to the drug and the pain has gone away and the side effects acheter kamagra gel 100 mg i used to experience are gone. I’m very grateful to them for what they do for us.

If the baby is getting enough vitamins and nutrients the. Tamoxifen price without insurance for assumingly levitra 20 mg rezeptfreiviagra kaufen women in the uk. You should also avoid close contact with people you don't know.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
jawa_prietrz

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *