Hokejky na tráve

Športový nadšenec, ktorý má v obľube hokej i futbal, si môže mydliť ruky. TJ Koválov sa rozhodol zopakovať úspešnú akciu s názvom „Hokejky na tráve“ a zorganizovať tak už v poradí štvrtý ročník tohto podujatia. Dňa 04. 07. 2015 v čase o 17:00 h (SEČ) bude dokonale pokosený trávnik na futbalovom ihrisku v Koválove hostiť také mená ako Šúrek, Mikušovič, Braňo a Juro Rehušovci, Edo Šimek, Martin Ondrovič, Tomáš Beňa, špílmacher Matúš Herda, no i rodený zabávač Marek Peksa, ktorý výnimočne nezaujme pozíciu bránkara. Medzi najväčšiu posilu a strelca sa jednoznačne pasuje René Jarolín, ktorý nemá problém dať gól aj zo zaplneného bufetu s kofolou v ruke. Ako som už avizoval brankárska jednotka nebude Marek Peksa, ale čerstvý postupujúci do Fortuna ligy Andrej Fišan, ktorý už určite vytriezvel z postupových osláv. Proti hokejistom/bývalým hokejistom nastúpi celok TJ Koválov, ktorý sa určite nedá zahanbiť pred náročným okom a štipľavým jazykom domáceho diváka.

Others may experience slight bruising or changes in menstruation that they never had before. The patient should be instructed to continue or http://kspinowroclaw.pl/79880-viagra-für-männer-preis-38840/ increase their medication as needed for the next two weeks after the initial dose. This binary option company reviews the industry leading brokers who offer binary investment.

I can't think it possible to be pregnant without gaining weight. If you are on the lookout for effective, safe and easy fat loss pills, we have the best ones http://mitternachtsmission.de/97640-kamagra-24-bestellen-nachnahme-52176/ for you. This medicine may also be used in conjunction with other depression medications to help improve treatment.

K dispozícií bude taktiež občerstvenie v podobe piva, alkoholických i nealkoholických nápojov. O spokojnosť chuťových kanálikov sa ti postará domáci srnčí guláš. Vstupné je symbolické 1 ,- € (ženy, deti a dôchodcovia majú vstup zadarmo). Pošuškáva sa, že ak potvrdíš účasť na fb evente, tak Mišo Šúrek si s tebou spraví selfie a Maťo Ondrovič urobí stojku na hlave (za pokus to stojí)!

Nedbaj a prídi podporiť a pozrieť sa na emócie v pohybe od chalanov, čo boli a sú pre Senicu plus!
hokejky na trave

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *