Hely vydáva nový album „Háčko“

Presne pred štyrmi rokmi Hely predstavil svoje debutové EP “Krok do tmy“. Od tej doby sa veľa zmenilo. Študentské povinnosti mu nedovolili venovať sa natoľko hudbe, aby dokázal vydať jeden veľký ucelený projekt. Ale to už je minulosť. Hely dokončil vysokoškolské vzdelanie a nastal čas posunúť sa ďalej.  Posledný rok aktívne pracoval na jeho novom albume, ktorý nesie názov Háčko. A vyplatilo sa! Dnes oficiálne otvára dvere novej etapy svojej umeleckej kariéry.

Keďže už z názvu je badateľné, že ide len o jedno písmeno, ktoré nesie symboliku jeho umeleckého mena, rozhodol sa, že nový album pojme len s malým počtom hostí. A tak sa aj stalo. Na novom CD sa nachádza 16 trackov a len dvaja hostia – raper ADiss a spevák Matúš Klena. O hudobnú stránku sa taktiež postaral len jeden producent – Surowo. Hely tak dosiahol to, čo si na začiatku celého nahrávania CD sám predsavzal, celistvosť a emotívnejšiu hudobnosť samotného projektu.

hely senicaplus 1

Tracklist:

 1. Vítam ťa
 2. Verím v nás ft. Adiss
 3. Krok za krokom
 4. Rail
 5. Momenty
 6. O smiechu
 7. List
 8. Zatúlaní
 9. Evermore
 10. Antikrist
 11. Ona
 12. Svet bláznov
 13. Do neznáma
 14. Sen letnej noci
 15. Chudobný boháč
 16. Ďakujem

Na albume Háčko môžeš počuť veľa spievaných refrénov a práve vďaka tomu je album iný. Zanecháva odkaz nielen pre mladú nastávajúcu generáciu. Texty o sociálnej tématike, priateľstve, viere, snoch a láske sú blízke všetkým. Otvárajú hlbší pohľad na vec, ktorú ti len tak nedajú politici, média, rôzne korporácie ani školské vzdelanie. Album Háčko vyjadruje cestu, po ktorej každý z nás kráča, avšak s tým rozdielom, že smer si volíme sami. Naše rozhodnutia sú síce rozdielne, no v jednom bode rovnaké. Tým bodom je sen. Každý máme sny bez rozdielu na to, či sme v danom okamihu slabí alebo silní. Snívame kým by sme chceli byť, čo by sme chceli raz mať, spraviť alebo dokázať. Nevzdávajte sa týchto snov. Verte im a udržujte ich čaro nažive. Oni vám to všetko neskôr vrátia len neprestávajte robiť, čo vás baví. Otvorte svoje srdcia a vtedy sa stanete slobodní. Háčko.

Album Háčko môžeš od dnes zakúpiť oficiálne na e-shope rukahore.sk

PS: nezabudni sledovať náš official facebook kanál a taktiež instagram.

Ďakujeme všetkým za podporu a pozdravujeme čitateľov Senica Plus.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *