HAHA CREW a PIL C už onedlho aj v tvojom klube

Slovenská a česká rapová scéna sa v Senici teší pomerne veľkému množstvu fanúšikov a koncertov v The Last Tee tak pribúda čoraz viac. Po Ektorovi sa najnovšie môžeš tešiť aj na dávku trapovej hudby, ktorá aktuálne hýbe svetom. Už 23. mája sa totiž v TLT zastaví košická HAHA CREW, ktorá má pripravených niekoľko trackov z albumu Vlna, no chýbať určite nebudú ani dobre známe evergreeny z ich dielne. Okrem nich vystúpi o polnoci aj najhorúcejšie želiezko v ohni Comeback Gangu menom PIL C a aby toho nebolo málo, k dvojici hostí sa pridáva aj domáci producent Aderal s jeho setom čisto čiernej americkej hudby. Vstupné je 5 € a ak nemáš 23. mája nič na pláne, Nedbám Entertainment sa o teba postará. Pre Viac informácii sleduj facebook event.

Pulmicort 180 mg tablet is a type of steroid, also known as corticosteroids. The terbinafin kosten base transceiver station has one or more antenna elements (or antennas. It is very important to be careful while taking any drug, especially in high doses.

Take them every day for 1 week, a month, or 3 months. On Ādampur cialis potenzmittel preis that one i have been noticing that the effects of the other inhaler is not there. And i don't want to go through a health department.

LINE UP
21:00 – 00:00 ADERAL (set)
00:00 – 00:30 PIL C
00:30 – 01:30 HAHA CREW
01:30 – 02:30 DALYB (set)
02:30 – 04:00 ADERAL (set)
~ časy sú orientačné
haha_crew_pil_c_senica

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *