FSOT Letná BURZA v Senici

Už dobre známa FSOT Burza, ktorá bude mať tento raz prívlastok letná sa bude konať 17. júna od 9:00 do 12:00 hod. Na letnú FSOT burzu príďte do Grand Café kongresového centra v Senici, či už ako predávajúci alebo nakupujúci.

S pribúdajúcimi teplými dňami, ktoré sa čoraz viac ponášajú na tie letné, prichádza aj obmena našej garderóby. Bundy, svetre, nohavice odkladáme dozadu do skrine a do popredia sa dostávajú rôzne letné šaty. Ak vám nejaký kúsok v šatníku ešte chýba, alebo naopak máte nejaký navyše toto podujatie je pre vás určite to pravé.

FSOT je skratka pre anglické “for sale or trade” a znamená “na predaj alebo na výmenu”.A v tomto duchu sa opäť ponesie táto Fashion Burza. Stretneme sa za účelom predaja/výmeny/nákupu kúskov z našich skríň.

fsot burza 2

Keď sa rozhodnete burzy zúčastniť ako predávajúci je potreba vedieť pár informácií. Keďže bude celá akcia v kongresovej sále, tak počet stolíkov pre predávajúcich je obmedzený. Cena jedného stolíka je 4€, za ktoré okrem predajného miestočka máte aj kávičku na povzbudenie.

Stolík si zarezervujte buď na parackova.monika@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0904 236 286 a takisto je možnosť rezervácie aj na facebooku. S prihlásením sa radšej poponáhľajte, registrácia končí 15.6. 2017.

V ponuke bude oblečenie, topánky, bižutéria, kabelky a iné doplnky. Ceny budú viac ako priateľské, budú totiž ako z druhej ruky.

Viac informácií vám rada poskytne organizátorka Monky na čísle 0904 236 286 alebo na facebookovom evente.

Tešíme sa na vašu návštevu 17.06.2017 od 9:00 do 12:00 hod. v Grand Café Kongresovom centre v Senici

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *