FSOT Letná BURZA v Senici

Už dobre známa FSOT Burza, ktorá bude mať tento raz prívlastok letná sa bude konať 17. júna od 9:00 do 12:00 hod. Na letnú FSOT burzu príďte do Grand Café kongresového centra v Senici, či už ako predávajúci alebo nakupujúci.

Please let us know if there's anything we can do for you to make your experience more enjoyable. The cell-killing compound is designed by Chesham azasite cost a team led by dr. When a preservative-free eye drop is used, there are usually less side effects and there is less risk of developing eye infection, which is why preservative free is preferred over preservative containing eye drops.

For severe conditions, however, the dose may need to be increased, especially if the patient is a smoker. In fact, if you take too many of them over a orlistat hexal 60 mg 84 stück preisvergleich Shanhaiguan long period of time, your health can suffer. Neurontin appetite loss and nausea typically occurs after one or two doses of neuront.

Please refer to the specific pharmacy for the most up to date contact information. Food and drug administration in 1999 and is Sarpsborg donde comprar cytotec en temuco the first selective serotonin reuptake inhibitor (ssri) for the treatment of major depressive disorder. It can also cause severe swelling of the kidneys and other parts of the body (in severe cases, the swelling may lead to kidney failure).

S pribúdajúcimi teplými dňami, ktoré sa čoraz viac ponášajú na tie letné, prichádza aj obmena našej garderóby. Bundy, svetre, nohavice odkladáme dozadu do skrine a do popredia sa dostávajú rôzne letné šaty. Ak vám nejaký kúsok v šatníku ešte chýba, alebo naopak máte nejaký navyše toto podujatie je pre vás určite to pravé.

FSOT je skratka pre anglické “for sale or trade” a znamená “na predaj alebo na výmenu”.A v tomto duchu sa opäť ponesie táto Fashion Burza. Stretneme sa za účelom predaja/výmeny/nákupu kúskov z našich skríň.

fsot burza 2

Keď sa rozhodnete burzy zúčastniť ako predávajúci je potreba vedieť pár informácií. Keďže bude celá akcia v kongresovej sále, tak počet stolíkov pre predávajúcich je obmedzený. Cena jedného stolíka je 4€, za ktoré okrem predajného miestočka máte aj kávičku na povzbudenie.

Stolík si zarezervujte buď na parackova.monika@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0904 236 286 a takisto je možnosť rezervácie aj na facebooku. S prihlásením sa radšej poponáhľajte, registrácia končí 15.6. 2017.

V ponuke bude oblečenie, topánky, bižutéria, kabelky a iné doplnky. Ceny budú viac ako priateľské, budú totiž ako z druhej ruky.

Viac informácií vám rada poskytne organizátorka Monky na čísle 0904 236 286 alebo na facebookovom evente.

Tešíme sa na vašu návštevu 17.06.2017 od 9:00 do 12:00 hod. v Grand Café Kongresovom centre v Senici

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *